Skool! – Montecito

Umělecká recepce a přednášky na UCLA od talentovaného islandského pianisty Vikingura Ælafssona, Academy of Music, Montecito, CA. 11. května 2023. Foto: © 2023 Isaac Hernández de Lipa / IsaacHernandez.com

Byl všechno, jen ne ledový, když islandský pianista Vikingur Olafsson V Hahnově sále Hudební akademie přednesl 95minutový koncert Mozart a Contemporaries.

Velmi zábavná show upoutala pozornost méně známých hudebních osobností, včetně italských skladatelů Domenica Cimarosa a Baldassare Galluppiho a Carla Philippa Emanuela Bacha, pátého dítěte a druhého syna Johanna Sebastiana Bacha.

Olafsson, který vyučoval na kampusu Miraflores v roce 2004 s klávesovou legendou Jerry Lowenthalbyl na poslední části svého turné po USA na UCSB Arts & Lectures Gala, na kterém také zaznělo dílo Haydna.

Poté, co Olafsson ve stoje potlesk, Gramofon Umělec roku pro časopis zahrál Bachovu varhanní sonátu.

Strhující řečník, který tuto sezónu hrál sám s New York Philharmonic, Cleveland Orchestra a London and Bergen Orchestra.

Bylo to zároveň poslední koncertní vystoupení pro aktuální sérii A&L.

READ  Hlavní pozornost Nicolette National Bank: Alec Okola – West De Berry Wrestling

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *