Skladatel Halo donucen soudem říct lidem, aby ničili hudbu

Fotografie článku s názvem bývalého skladatele Bungie, který fanouškům & #39;  zničit & # 39;  Hudba osudu, kterou zveřejnil proti soudním příkazům

Marty O’Donnell, bývalý zvukový režisér Bungie, který na tom pracoval Ahoj A Pánev Soud ho léta nutil, aby včera nahrál video, ve kterém žádal lidi, aby přestali sdílet a zveřejňovat hudbu z videoher, kterou nahrál online, bez zákonného povolení a proti soudním příkazům. V krátkém videu skladatel žádá fanoušky, aby „zničili“ všechny kopie hudby, kterou ještě mají.

Na O’Donnellově kanálu YouTube, skladatel Nahrajte 45sekundové video Včera obsahuje předem napsaný, soudem schválený dopis, který lidi žádá, aby přestali sdílet nebo zveřejňovat „nekomerčně dostupný materiál související s Pánev nebo Plesová hudba.

Jeho celé vyjádření si můžete přečíst níže.

„Komu se to může týkat,

Nemám a minimálně od dubna 2014 nemám zákonné oprávnění vlastnit nebo distribuovat nekomerčně dostupný materiál týkající se Destiny nebo Music of the Spheres (včetně materiálů, které jsem složil nebo vytvořil při práci pro Bungie).

Tento materiál je ve vlastnictví Bungie. Pokud některý z těchto prostředků zveřejníte na webu nebo jiné veřejně dostupné platformě, musíte obsah okamžitě odstranit. Pokud máte kopie těchto aktiv, musíte se zdržet sdílení a ničení jakýchkoli jejich kopií.

Tato žádost se nevztahuje na žádný materiál v Destiny nebo Music of the Spheres, který jste zákonně získali z komerčně dostupných zdrojů.“

V roce 2010, tři roky poté, co se Bungie a Microsoft oddělily, studio začalo pracovat s Activision na 10letém plánu vývoje na vytvoření Pánev Franšízové ​​podnikání. Bungie a O’Donnell se rozhodli, že místo vytváření hudby pro každou plánovanou část hry bude O’Donnell skládat skvělé skóre pro celou franšízu a všechny budoucí hry. Po dvou letech skládání společně s Michaelem Salvatore a bývalým Beatlem Paulem McCartneym byli schopni vytvořit velké osmidílné hudební dílo nazvané „The Music of Spheres“.

Ale před E3 2013 se Activision rozhodl jeho hudbu nepoužít Destiny 1′s E3 2013 přívěs. Podle soudních dokumentů v roce 2015 byl O’Donnell kvůli změně zuřivý a stěžoval si přímo generálnímu řediteli Bungie Haroldu Ryanovi.. Zbytek vedení Bungie souhlasil, že Activision překročil objednávku a podal formální stížnost, ale vydavatel ji zrušil. O’Donnellovy plány vydat projekt jako samostatné vydání byly zamítnuty Bungie i Activision. To nakonec vedlo O’Donnella k připojení online, když byl ukázán trailer E3 nahraný Activisionem a on tweetoval, že hudba nepochází od Bungie, což vedlo ke střetu s vývojářem a nakonec po dalších problémech mezi studiem a skladatelem, Dne 11. dubna 2014 byl bezdůvodně propuštěn.

Následné soudní spory. V jednom soudním sporu – který O’Donnell vyhrál – je stále povinen vrátit z něj „všechny materiály“. Pánev A „Music of the Spheres“ – nejen konečné skóre, ale každá verze, složka a rozmanitost.

Nicméně v roce 2019 (Po únikech z roku 2018 z „plesová hudbas” score online) O’Donnell začal nahrávat hudbu z projektu. Právníci Bungie tvrdili, že tato směrnice porušila předchozí soudní příkaz a v květnu 2021 soud rozhodl ve prospěch Bungie.

V září tohoto roku byl O’Donnell shledán v pohrdání soudem za jeho další užívání Pánev aktiva, včetně nahrávání klipů k písním online dlouho poté, co byl v roce 2014 vyhozen a opustil Bungie. podle EurogamerTakové použití by porušilo podmínky předchozího soudního sporu. Téměř nucen zaplatit Bungie 100 000 $ a objednal jsem natočit video Uvádí, že nemá pravomoc poskytovat tuto hudbu nebo materiál. Kromě toho musel O’Donnell říci komukoli, kdo stahuje aktiva, aby se zdržel jejich sdílení a zničil všechny jejich kopie.

Nyní, téměř dva měsíce poté a poté, co obě strany soudního sporu souhlasily s textem, bylo toto video nahráno do účty YouTube a Twitter.

Mohlo by se zdát, že tato dlouhá právní bitva skončila, ale vůbec bych se nedivil, kdyby se v tomto příběhu v nepříliš vzdálené budoucnosti objevila nová vráska nebo nová kapitola.

READ  NVIDIA GeForce RTX 4090 taktovaná až na 3,0 GHz a 616 W pomocí nástroje pro kompresi GPU

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.