Šimpanzi navštěvují Zoom | Chimp n Zoom: Znudění primáti v českých zoologických zahradách denně procházejí videokonference Zoom [WATCH]

Šimpanzi v českých zoo se zbláznili pro každodenní přiblížení | & nbsp Zdroj obrázku: & nbspReuters

Zoomové hovory mohou být nyní pro člověka nudným a monotónním komunikačním prostředkem, ale zdá se, že primáti v zoologické zahradě v České republice si každý okamžik interakce s volající aplikací užívají.

Zoo se pokouší o jedinečný způsob, jak učinit nudné primáty zábavnými a poutavými uprostřed uzamčení země COVID-19.

Vzhledem k tomu, že šimpanzi v Safari Parku ve Dvoře Králové čelí akutní nedostatečné interakci bez návštěvníků, byli nuceni komunikovat se skupinou primátů vzdálených 150 km v Brně prostřednictvím volání Zoom.

Jinými slovy, šimpanzi se mohou denně vidět na obřích obrazovkách pomocí aplikace Zoom.

Safari Park nainstaloval do jedné ze svých výběhů velkoplošnou obrazovku a v Brně zahájil živé vysílání dalším šimpanzům na druhé straně země.

Výsledek se ukázal jako mimořádný, protože šimpanzi byli viděni v parku nadšení, že mohou trávit čas se svými přáteli.

Podívejte se na video:

Pilotní projekt byl zahájen minulý čtvrtek s cílem zapojit se a užít si šest primátů pod přísným uzamčením, které je znudilo.

Přestože byl zvuk hovoru vypnutý, mezi šimpanzi už bylo hodně vzrušení a pohybu, aby viděli své přátele z dálky.

„Zpočátku přistupovali k obrazovce defenzivními nebo výhružnými gesty a došlo k interakci,“ řekla Gabriela Linehartová, chovatelka opic ve Dvoru Králové.

„Od té doby přešel na„ Jsem ve filmech “nebo„ Sleduji televizi. “Dodala:„ Když vidí napjaté situace, zvedne je to z pohovky, stejně jako my, když sledujeme živé sportovní přenosy událost. „

Zajímavé je, že šimpanzi si nyní osvojili další lidské vlastnosti, jako je konzumace občerstvení při sledování obrazovky, uvedl Guardian.

Konferenční hovor probíhá denně od 8:00 do 16:00 a očekává se, že bude pokračovat až do konce března.

READ  Itálie obsadila olympijské místo v curlingu

Pokud to chcete chytit, můžete navštívit web safari parku.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *