Shrnutí sportovních zpráv: Luka Doncic je držitelem druhého triple-double za sebou pro Luku Doncice z Mavse; Alexander Barkov (3 góly, 2 asistence) posiluje Panthers a další

Zde je souhrn aktuálních sportovních zpráv.

Tennis-Pegula padá na Kvitovou, ale Spojené státy vedou zpočátku v United Cup

Česká reprezentantka Petra Kvitová uštědřila první porážku světové trojce Jessice Pegulové v nové sezóně, ale Spojené státy v pátek na mistrovství Spojených národů smíšených týmů v Sydney završily komplexní vítězství 4:1. Po zápase úvodního dne 2:0 Češi výrazně odskočili, když Kvitová přemohla Pegulu 7-6(6) 6-4, ale Tomáš Machák nemohl na vítězství stavět, protože odstoupil kvůli zranění kotníku, když postupoval Francis Tiafoe. 6-3 2-4.

Manažer Manchester City Guardiola říká, že „fotbal je fotbal“ kvůli hráčům jako Pele

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola v pátek přirovnal Peleho dědictví k filmovému scénáři a řekl, že fotbal by bez brazilské fotbalové legendy nebyl stejný. Pelé, plodný střelec, který v letech 1958, 1962 a 1970 nebývale třikrát vyhrál mistrovství světa, zemřel ve čtvrtek ve věku 82 let po dlouhém boji s rakovinou.

Nikdy nezapomeneme – Brazílie truchlí nad ztrátou fotbalové legendy Pelého

Brazílie v pátek truchlila nad smrtí jedné ze svých nejzářivějších hvězd, fotbalové legendy Pelého, když fanoušci a přátelé vzdali úctu sportovní ikoně, která zemřela ve věku 82 let poté, co něco přes rok trpěla rakovinou tlustého střeva. Před nemocnicí Alberta Einsteina v São Paulu, kde Pele podstupoval léčbu, se fanoušci shromáždili, aby truchlili nad ztrátou jednoho z největších představitelů krásné hry všech dob, a na prádelní šňůře u vchodu vystavovali Peleho memorabilie.

Kolo NHL: Alexander Barkov (3 góly, 2 asistence) posiluje Panthers

Alexander Barkov zaznamenal hattrick v prvním poločase a přidal také dvě asistence a Matthew Tkachuk přidal dva góly a dvě asistence a ve čtvrtek v Sunrise na Floridě dovedl Florida Panthers k vítězství 7:2 nad Montrealem Canadiens. Vstřelil branku Carter Verheghe. a asistenci, Eto’o Loostarinen vstřelil gól a Brandon Montour přidal tři asistence za Floridu, která přerušila sérii tří porážek a zároveň vytvořila celkový počet gólů sezóny.

READ  Michael Caine říká, že jeho poslední film je jeho poslední, ale neodešel do důchodu

Pele nebo Maradona? Debata o tom, kdo byl větší, bude pokračovat

Před příchodem Lionela Messiho a Cristiana Ronalda se debata ve fotbale o tom, kdo je největší hráč, točila kolem dvou mužů: Pelého a Diega Maradony. Byla to hádka, která se táhla roky na stáncích, v barech, v rádiu a televizi.

Fotbal – „Váš odkaz bude věčný“: sportovní svět vzdává hold brazilské legendě Pele

Svět sportu v pátek truchlil nad smrtí jednoho ze svých největších hrdinů a rozloučil se s brazilskou fotbalovou legendou Pelem projevem srdečné pocty.

Brazilec Pele, plodný střelec, který bezprecedentně třikrát vyhrál mistrovství světa v letech 1958, 1962 a 1970, zemřel ve čtvrtek ve věku 82 let po dlouhém boji s rakovinou.

Fotbal – „Udělal jste nám radost, dokonce i vaši soupeři“: Pelého oslavují světová média

Brazilský deník O Globo vydal pamětní vydání čtyř obálek zdůrazňujících Peleho kariéru s titulkem „Pele Eterno“, zatímco noviny po celém světě v pátek zaplnily své stránky a vzdaly hold ikoně, která zemřela po dlouhém boji s rakovinou. Pele, který vyrostl z chudoby a stal se jedním z největších sportovců moderní historie, zemřel ve čtvrtek ve věku 82 let jako jediný muž, který vyhrál tři mistrovství světa jako hráč, a zanechal tak fotbalové fanoušky ze své země i celého světa ve smutku.

Xavi říká, že Barcelona byla připravena čelit Espanyolu bez Lewandowského

Trenér Barcelony Xavi Hernandez řekl, že je rád, že Robert Lewandowski mohl hrát proti Espanyolu poté, co španělský soud zrušil jeho zákaz, ale dodal, že by byl raději, kdyby věděl o útočníkově připravenosti dříve. Lewandowski měl vynechat zápas poté, co Španělská fotbalová federace (RFEF) zakázala polskému reprezentantovi tři zápasy poté, co byl vyloučen při listopadové výhře Barcelony 2:1 nad Osasunou.

READ  Thirteen Lives on Amazon Prime: Survival je číslo 1 v 16 zemích

Zpráva NBA: Luka Doncic drží druhý triple-double za sebou pro Luku Doncic z Mavse

Luka Doncic dosáhl svého osmého double-double v sezóně, zatímco Christian Wood zaznamenal 12 ze svých 21 bodů ve třetí třetině, když domácí Dallas Mavericks ve čtvrtek překonali Houston Rockets 129:114 a dosáhli pátého vítězství v řadě. Doncic skončil s 35 body, 12 doskoky a 13 asistencemi a vedl ofenzívu Mavericks, která celkově nastřílela 51,6 procenta a zároveň si vybudovala náskok 25-5 na body za rychlé brejky. Doncic před dvěma dny ukončil historickou sérii 60-21-10 proti Knicks.

Ten Hag říká, že United potřebují posílit kádr prostřednictvím vysoce kvalitních posil

Manažer Manchesteru United Eric ten Hag říká, že klub Premier League potřebuje posily na vrchol, aby zůstal konkurenceschopný na všech frontách, ale dodal, že lednový podpis bude dokončen pouze v případě, že podmínky budou odpovídat „sportovním a finančním kritériím“. United jsou lehcí v útoku a budou se snažit zaplnit mezeru, kterou zanechal Cristiano Ronaldo po jeho odchodu z klubu v důsledku výbušného rozhovoru pro TalkTV.

(Se vstupem od agentur.)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.