Shrnutí: Recenze jsou připraveny pro Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition

Shrnutí: Recenze jsou připraveny pro Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition

Stiskněte tlačítko start Také dala výroční edici skóre 8 z 10 a označila ji za „příjemné oživení kultovní klasiky“:

„Beyond Good & Evil’s 20th Anniversary Edition odvádí chvályhodnou práci na vylepšení zážitku, který již dávno přežil svůj status, který je třeba hrát. obsah završuje dlouhou cestu k tomu, aby se tato návštěva v Hillys vyplatila.

YouTube kanál SwitchUp Řekl, že verze Switch je snadné doporučení a dal jí 88 %:

„Mohu hře odpustit některé její zastaralé aspekty, ano – některé animace vypadají dobře z doby před 20 lety, ale je tu spousta vynikajících věcí.“

Šestá osa Dala 9 z 10 a shrnula tuto novou zkušenost jako nejlepší způsob, jak hrát tuto klasiku:

„Beyond Good & Evil 20th Anniversary je skutečně nejlepší způsob, jak hrát tento klasický titul, aktualizovaný z hlediska ovládání, rozhodnutí a dalších věcí, základní hra může občas ukázat svůj věk, zejména během vynucených sekcí s utajením, ale je toho hodně šarmu a charakteru, díky čemuž si zaslouží zcela nové publikum.“

Konečně, metro Udělil Anniversary Edition o něco nižší skóre 7 z 10, ale přesto dal titulu vysokou pochvalu:

„Je to bezesporu jedna z nejlepších remasterovaných her pro PlayStation 2 všech dob a vánoční dárek pro fanoušky Beyond Good & Evil (i když 20. je technicky poslední Vánoce, hra rozhodně občas ukazuje svůj věk, ale tento remaster Jeho design dělá). je to přesvědčivý argument, proč by mělo nastat pokračování, ale i kdyby se tak nestalo, vždy budeme mít původní a tuto novou konečnou verzi.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *