Shrnutí: Jak vypadá pánský golf Arizona Wildcats pod vedením trenéra Jima Andersona

Shrnutí: Jak vypadá pánský golf Arizona Wildcats pod vedením trenéra Jima Andersona

Zasáhli jsme offseason, všechny sporty v Arizoně od roku 2021 do 2222 a kampaně 2022-23 jsou ještě trochu daleko.

Díky tomu je skvělý čas vrátit se zpět a podívat se, jak si vedou všechny Divoké kočky.

Během několika příštích týdnů se podíváme na každý z 19 programů pro muže a ženy UA, abychom viděli, jak vypadají a jaké jsou jejich šance v blízké budoucnosti. Budeme podrobně popisovat každý tým a vyhodnocovat jeho výkon pod současným trenérským štábem, podíváme se na stav programu před jeho/jejím příchodem a porovnáme jej nyní a zároveň se podíváme na letošní a další sezónu.

Další: Jim AndersonMužský golfový tým.

Jak to vypadalo předtím

Mužský golf se v Arizoně pod vedením legendárního trenéra stal jedním z vrcholných olympijských sportů Rick pro Rose, který vedl Wildcats do NCAA po sezóně 22 z posledních 23 let u kormidla. Když LaRose odešel po sezóně 2012, UA najala Andersona, asistenta trenéra v Texas A&M.

Prvních sedm let Andersona jako hlavního trenéra bylo těžkých: Divoké kočky skončily na Pac-12 na osmém místě. Pak přišel 2020 Covid-19, který vymazal poslední měsíce jarní sezóny.

Kde se věci nyní nacházejí?

Anderson v posledních dvou letech posunul program, což vedlo k šampionátu UA na mistrovství Pac-12 v roce 2021 a na šampionát NCAA v roce 2022. Anderson bude mezi prvními, kdo řekne, že zásluhy jsou z velké části zásluhou seniorů z Arizony , Trevor Werbell 2021 a křesťanská banka A Chase cinkiewicz v roce 2022.

Arizona State byl v minulé sezóně občas nekonzistentní, skončil poslední v Pac-12 Championships, než vyhrál NCAA Regional. Tím, že se dostali na NCAA Championships, získali Wildcats některé neocenitelné zkušenosti, které by měly příští jaro urazit dlouhou cestu.

Ačkoli Arizona letos v létě přišla o Bankyho kvůli promoci, Sienkiewicz je zpět, stejně jako Chazz AureliaA Sam Somerhauser A Johnnie Walker. Tato skupina bude tvořit jádro soupisky Arizony před příští sezónou.

READ  Bédardovy branky vedou ve finále juniorského mistrovství světa mezi Kanadou před Finskem

Arizona musí přivést zpět alespoň tři další golfisty a přidat trio nováčků, kteří mají nejvyšší postup Philip Jacobcic Česká republika.

Jedna velká otázka

Dokáže se Arizona překonat? V po sobě jdoucích sezónách měli Wildcats úspěch za sezónou, když vyhráli mistrovství Pac-12 v roce 2021 a vyhráli NCAA Regional v roce 2022. Arizona State však v posezóně nedokázala dát všechno dohromady.

Cílem Arizony na jaře příštího roku by mělo být kvalifikovat se na mistrovství NCAA a dostat se do závěrečného osmikolového kola, kde může bojovat o národní titul. Zkušená základní skupina spolu s některými talentovanými nováčky by měla dát Wildcats schopnost realisticky dosáhnout tohoto cíle.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *