Shrnutí: Allmendinger vyhrál Xfinity Race v Michiganu | Sportovní

Austin vede golfový šampion: Woody Austin vítězí na 15. místě celkově za 4 do 68 let a vede náskok jedním tahem před Jimem Furykem a Colinem Montgomerym na Boeing Classic PGA Tour Champions ve Snoqualmie ve Washingtonu.

Austin získal ve finále v Snoqualmie Ridge agregát 10 pod 134. (AFP)

Barty Reach West and South Finals: Top seed Ash Barty se objeví v západním a jižním finále v neděli v Mason, Ohio.

25letá Bartyová využila hru se silným podáním, aby přežila výzvu 22. nasazené Angelique Kerberové vítězstvím 6-2 7-5. Divoká karta Jill Tishmanová, která předtím porazila druhou nasazenou Naomi Osakovou a 12. nasazenou Belindu Bencicovou, vyřadila čtvrtou a pátou nasazenou Karolinu Plíškovou, 6-2, 6-4.

V mužském semifinále přišel zezadu sedmý nasazený Andrei Rublev, aby porazil druhého nasazeného Daniila Medveděva 2: 6, 6: 3, 6: 3 a Alexander Zverev porazil Stefana Tsitsipase 6: 4, 3: 6. , 7-6 (4). (AFP)

Thompson-Hera vyhrává 100m na ​​Prefontaine: Jamajka Elaine Thompson-Hera získává svou zlatou olympijskou medaili na 100m Prefontaine Classic v Eugene, OR. Rekord 10,61 v Tokiu. Kanaďan Andre de Grasse vyhrál stovku mužů s asistencí větru 9,74. (AFP)

Muži SLU vyhrávají exhibiční fotbal: Mujib Morana a Isaiah Parker vstřelili v sobotu večer góly za St. Louis University, když Billikens vyhráli exhibiční fotbalový zápas 2-1 za 12. místo v Missouri na stadionu Hermanna. Zápas shromáždilo 4 789 fanoušků. SLU zahájí pravidelnou sezónu doma proti Louisville ve čtvrtek večer v 19 hodin (Stu Durando)

READ  Světová jednička Iga Swiatek mimo Billie Jean King Cup říká, že plánování je „nebezpečné“