Shovel Knight Dig vychází 23. září pro Switch, PC a Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]

Shovel Knight Dig vychází 23. září pro Switch, PC a Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]

kopací rytíř lopata bude spuštěn pro Switch, počítač Přes Steam a Apple Arcade 23. září za 24,99 $ pro vývojáře hry jachtařského klubu A nitrum oznámit.

Při dotazu na Dříve oznámeno Playstation 4 Kopie, řekl zástupce her jachtařského klubu jimatsuNaše současná platforma je připravena kopací rytíř lopatavydání je Nintendo Switchjablko Průchoda Steam! Pokud rozšíříme náš seznam platforem, určitě o tom uděláme spoustu humbuku! (Aktualizace 19:20: A Gematsu Yacht Club Games to od té doby daly jasně najevo kopací rytíř lopata bude k dispozici pro Play Station A X-Box platformy „později“)

Zde je přehled hry prostřednictvím Yacht Club Games:

Kolem

Když Drill Knight a jeho zlotřilá posádka vyhodí do povětří tichý kemp Shovel Knight a ukradnou jeho kořist, popadne svou věrnou lopatku a začne po nich kopat tunely!

Seznamte se s novými přáteli a nepřáteli, navštivte exotické země a připravte se na svou výpravu, aby se celá Země nezhroutila pod nohama! Skočte, sekejte a prokopávejte si cestu do neustále se měnící propasti tajemství kopací rytíř lopatavšechno nové rytířská lopata spiknutí!

Průvodce funkcemi

  • Zcela nová prezentace se souborem rytířská lopata příběh! Když Drill Knight a jeho zlotřilá posádka vyhodí do povětří tichý kemp Shovel Knight a ukradnou jeho kořist, popadne svou věrnou lopatku a začne po nich kopat tunely!
  • první rytířská lopata Dobrodružství ve vysoce barevné pixelové grafice a zvuku. Hladká animace, měřítko, rotace a paralaxa vytvářejí dosud nejpůsobivější svět Shovel Knight!
  • Každé dobrodružství je jiné! kopací rytíř lopata Úrovně jsou pečlivě navrženy a poté sestaveny pomocí proprietárních technik generování pro nekonečné opakování.
  • Skákejte, sekejte a prokopávejte si cestu zcela novým směrem – z kopce! Počítejte s důvěryhodným Shovel Dropem a pak se prohrabejte obrovskými plochami hlíny se zcela novou mechanikou Speed ​​​​Shovel.
  • Když sestupujete do hlubin země, rostete na síle a bohatství. Odemkněte nekonečná bohatství a vybavte svého Shovel Knighta ještě více, odemkněte trvalé předměty a vylepšení pro svou výbavu Shoveling.
  • Je tu spousta nových rytířů, nové postavy a noví nepřátelé, ale nebojte se! kopací rytíř lopata Funkce rytířská lopataVyprávění, humor, možná i nějaké známé tváře…
  • Další otřepaný soundtrack ve svěžím novém stylu od úžasného talentu Jakea Kaufmana!
  • První spolupráce mezi Yacht Club Games a Nitrome, Pixel Master!

Níže se podívejte na nový trailer.

READ  Akce Prime Day na notebooky: Velké slevy od společností Apple, Lenovo a dalších

Datum vydání traileru

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *