Shermy oznámil Král bojovníků 15

Po dni hádek a spekulací online o totožnosti další 15 postavy King of Fighters Jejich tajemnou siluetouKonečně máme svoji odpověď a je to dobrá.

SNK dnes večer prozradila, že se Shermie připojí k rozšířenému soupisce prostřednictvím nového traileru, kde bude hrát KOF15 se zcela novým designem, který ponechává jen málo představivosti.

Shermie se poprvé objevuje v hlavní sérii KOF od roku 2002: Unlimited Match a vývojáři nyní pro HD éru obnovili její vzhled a hratelnost.

Jak by se dalo očekávat od klasického bojovníka, drapáky Command a Strike jsou stále tady a součástí jeho základního herního plánu plus je trochu těžké se nenechat uvíznout v tom, jak v nové hře vyjde německý čtyřnásobný supplex.

Jistě, houpající se podpisy hudebníka a vzdušná akrobacie jsou také v její nejnovější inkarnaci, takže budete muset sledovat oblohu a sledovat svou cestu.

Protože jsme dorazili dříve Yashiro NanakaseToto oznámení před několika týdny potvrzuje, že se do hry přidá i jejich třetí kriminální partner Chris, který doplní nové tváře týmu KOF97.

Dříve byl celý tým po dvě desetiletí mrtvý poté, co se obětovali, aby znovu probudili Orochiho prostřednictvím Chrisa jako hostitele, ale skončil opět týmem Sacred Treasures.

Události příběhu KOF14 a porážka Verse Shermi, Yashira a Chrisa se vrací zpět do říše živých a vypadá to, že jsou připraveni znovu bojovat – tentokrát na straně dobra.

Níže si můžete prohlédnout první přívěs Charmie spolu s několika krásnými snímky obrazovky 4K.

Shermy odhaluje fotku # 1

Shermy odhaluje fotografii # 2

Shermy odhaluje fotografii č. 3

Shermy odhaluje fotografii # 4

Shermy odhaluje fotku # 5

Shermy odhaluje fotku # 6

Shermy odhaluje fotografii č. 7

Shermy odhaluje fotografii č. 8

Shermy odhaluje fotografii č. 9

Klikněte na obrázky pro větší verze

READ  Tom Clancy's The Division Heartland oznámil, že se jedná o hru free-to-play

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *