Seznamte se s novým Continental GT Speed, který má rychlost 208 mph za 275 000 $

2022 Bentley Continental GT Speed

Bentley

Společnost Bentley Motors není spokojena se svým milníkem po rekordním roce prodeje ikonického britského výrobce luxusních automobilů v roce 2020.

The VolkswagenSpolečnost vlastněná Continental GT Speed ​​2022 dnes, v úterý, představila novou výkonnou verzi svého nejprodávanějšího vozu. Bentley nazývá vůz „nejschopnějším a nejvýkonnějším Bentley vůbec“.

Očekává se, že vůz bude v prodeji ve Spojených státech a v Evropě ve třetím čtvrtletí přibližně 274 900 USD, následovaný dalšími trhy ve čtvrtém čtvrtletí.

Dvoudveřový vysoce výkonný vůz se může pochlubit 6,0litrovým 12válcovým motorem, který poskytuje výkon 650 koní a točivý moment 664 stop. Vůz zrychlí z 0 na 60 mph za 3,5 sekundy. Podle výrobce automobilů má nejvyšší rychlost 208 mph. Výkon je o něco lepší než u stejných motorů Bentley Continental GT a Continental GT. Je také vybaven extra výkonem a tuningovými částmi, uvedli úředníci.

2022 Bentley Continental GT Speed

Bentley

„Nový Continental GT Speed ​​představuje vrchol výkonu luxusního cestování,“ uvedl ve svém prohlášení Matthias Rabe, vedoucí inženýrství v Bentley.

Třetí generace modelu Continental GT Speed ​​by mohla být jednou z posledních, ne-li jinou neelektrickou verzí vozu. Společnost Bentley plánuje do roku 2026 nabízet výhradně plug-in nebo bateriově napájená elektrická vozidla Pouze elektromobily do roku 2030.

„Pro společnost, která vznikla s motory o objemu 6,75 litru a motory W12, se jedná o velkou změnu,“ uvedl během mediální akce generální ředitel společnosti Bentley Adrian Hallmark. „Známe legislativu, vkus zákazníka a vlastnosti převodovky poháněné bateriemi dokonale zapadají do strategie společnosti Bentley, takže jsme z toho velmi nadšení.“

2022 Bentley Continental GT Speed

Bentley

Hallmark uvedl, že společnost nemá žádné plány na nákup plug-in hybridních elektrických vozidel (PHEV) s motory V-12. Řekl, že od elektricky spojených motorů V-8 se očekává podobný nebo lepší výkon. Technologie PHEV kombinují technologii baterií se spalovacími motory.

READ  The Ultimate Marvel vs. Capcom 3 má nyní vyhrazenou obrazovku pro výběr postavy s novým hlasatelem

Bentley vyprodáno 11 206 vozidel v roce 2020 Přestože se její továrna v Anglii na vrcholu pandemie Covid-19 loni na jaře uzavřela na sedm týdnů. V roce 2019 překonal rekord společnosti na 1 1006 vozů. Byly sloučeny modely Bentley Continental GT a Continental GT Continental GT Convertible, které tvořily 39% tržeb.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *