Seth Meyers odhaluje do očí bijící pokrytectví Fox News ohledně vrcholů Trump vs. Biden Putin

Nyní, když se prezident Joe Biden vrátil z úřadu Velký summit s Vladimírem PutinemSeth Meyers použil ve čtvrtek svůj nejnovější „detailní“ klip týdne k prozkoumání ostré, ne-li šokující pokrytectví, které Fox News ve svém zpravodajství prokázal.

„Stejní lidé, kteří souhlasí s přátelským přístupem Donalda Trumpa k Putinovi, tvrdí, že Biden nebyl dost tvrdý“ pozdě v noci Dodává s tím, že „i Putin byl ochoten připustit, že má na Bidenu do činění se zkušenějším státníkem“.

„To vás však šokuje, Fox News měl úplně jiný rychlý nápad,“ pokračoval Myers a zastavil se u montáže hostitele Seana Hannityho, když tvrdil, že Biden se „bál stát stranou“ Putina během společné tiskové konference a přispěl Lara Trump a popisující jeho výkon. Je to „trapné“.

Pak tu byl KT MacFarland, Trumpův bývalý zástupce poradce pro národní bezpečnost, který si stěžoval, že Biden vypadal „unavený“ vedle Putina, „vraha, jehož zády stále vítr“.

„Měl bych být v týmu Killer?“ Zeptal se Myers odpovědi. Také představa, že Biden je nějak unavený jen proto, že nepoužívá své tiskové konference k tomu, aby hodiny hovořil o šílených kecích, je docela hloupá. Myslím tím, že Trump vypadal vyčerpaný a vyčerpaný ze své energie, protože strávil veškerou svou čas křičel na reportéry a přitahoval turisty po celou dobu. V noci sledovat satelitní zprávy.

Pokud jde o stížnosti Foxe, že Biden neudělal společnou tiskovou konferenci s Putinem, Myers jim připomněl, že Trump ano. Stojí vedle Putina v roce 2018 Souhlasil se vším, co řekl. „Trump byl pro Putina v zásadě Ed McMahon,“ řekl a představil si bývalého prezidenta, jak reaguje na tvrzení, že Rusko nezasahovalo do voleb v roce 2016, „Ha, ha, ha, ha, velmi dobře!“

READ  Lidé v tomto odlehlém údolí žijí až 100 let a dodržují 5 různých stravovacích a životních návyků, aby si prodloužili život.

Chcete-li získat další informace, poslouchejte a přihlaste se k odběru poslední smích ضحك audio notace.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *