Set, slovenští kolegové kupují Netrisk

Maďarská pojišťovací makléřka Netrisk ve středu uvedla, že podle státní tiskové agentury MTI koupila weby pro porovnávání politik online v České republice a na Slovensku.

Netrisk získal Porovnaj 24.cz, třetího největšího hráče na českém trhu, a run-up Netflix.sk na Slovensku.

Netrisk působí v obou zemích od května 2020, kdy získala Klikpojisteni.

Díky nedávným akvizicím bude Netrisk spravovat více než 1,1 milionu politik v Sethovské republice a na Slovensku.

Losley Sebastian, předseda představenstva společnosti Netrisk, uvedl, že pokračující působení společnosti na českém a slovenském trhu bylo „klíčovým prvkem“ její strategie expanze v regionu.

Transakce poskytne Borvnage 24 zdroje, které potřebuje k tomu, aby se stal lídrem na trhu v České republice, uvedl Gibek Lisek, generální ředitel operátora Borvnage 24 L2S.

Generální ředitel Netfinancie.sk Vladimír Civic uvedl, že dohoda urychlí inovace společností.

Netrisk je největší maďarský nezávislý zprostředkovatel online pojištění, který nabízí povinné autopojištění, komplexní pojištění automobilů a pojištění domácnosti a cestovního pojištění. V Maďarsku má více než 1 milion registrovaných zákazníků.

Boston se sídlem v D.A. Associates vlastní 75% společnosti Netrisk a varšavská skupina MCI drží 23,7%.

Podpořte BUDAPEST BUSINESS JOURNAL

Vytvoření časopisu hodného jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal snaží přinést obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou pravdivé, přesné a doručené beze strachu a laskavosti.

Novinové společnosti po celém světě se těžko snažily najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by to ohrozilo jejich výkon. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zaujmout své čtenáře jako jejich nejdůležitější partnery.

Chceme nabídnout stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli vydat kvalitní obchodní deník, který potřebujete. Stiskněte tlačítko Podpora PPJ a můžete si vybrat, jak často a jak často nám můžete posílat své příspěvky.

READ  Jaishankar po rozsáhlých bilaterálních jednáních ukončil návštěvu České republiky

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *