Serena je pryč, Open musí pokračovat: Kvitová, Pegula nastavil odvetu

Serena je pryč, Open musí pokračovat: Kvitová, Pegula nastavil odvetu

NEW YORK (Associated Press) – Stejně jako mnoho dalších byl poslední zápas Sereny Williamsové na US Open pro hráče, kteří se ještě účastní turnaje, povinnou shlédnutí, a tak Jessica Pegula a Petra Kvitová večer předtím naladily ze svých hotelových pokojů. . Jejich vítězství je vyřadila ze sobotní tabulky a připravila zápas ve čtvrtém kole.

„Samozřejmě jsem sledoval Serenu. 28letý Američan, který se umístil na 8. místě ve Flushing Meadows, porazil kvalifikanta Yuana Yua 6-2, 6-7 (6), 6-0,“ řekl 28letý Pegola. -starý Američan se umístil na 8. místě ve Flushing Meadows. Ale nevím, jako kdybych se při pohledu na to trochu rozrušil, jak moc to bylo.“

Kvitová, dvojnásobná wimbledonská šampionka z České republiky, si připsala poslední stání Williamsové – 23násobná grandslamová šampionka ušetřila pět mečbolů, než ji v pátek večer ve třech setech vyřadila Agla Tomljanovicová v tom, co očekával. Závěrečná soutěž – s inspirací.

„Byl velmi výjimečný. Rozhodně nechtěla opustit kurt. To byl vlastně můj dnešní případ. Kvitová, která smazala manko za mankem, včetně dvou mečbolů, aby porazila Garbine Muguruzaovou 5 -7,“ řekla Kvitová. 6. -3, 7-6 (12-10).

„To je to, co včera večer předvedla Serena,“ řekla Kvitová, která odhodila raketu a zakryla si obličej špičkami, když skončilo to, co nazývala „noční můra“ rozřazovacích bojů. „Bylo skvělé ji včera vidět, bojovat až do konce.“

Ano, Williamsová je pryč a poslední velké mistrovství roku – a svým způsobem i sport jako celek – opouští bez své největší hvězdy a jejího příběhu. Show však musí pokračovat.

READ  Video výzvy ke stárnutí - SheKnows

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *