Schumer vyhrožuje víkendovým hlasováním, aby prolomil blokádu Bidenových kandidátů Republikánské strany

Vůdce senátní většiny Charles SchumerChuck Schumer Trump se snaží vyklidit pole republikánské strany v Severní Karolíně, Senát Race Alliance naléhá na Senát, aby zveřejnil návrhy zákonů a dodatků online, zatímco stále předkládá dobré zprávy v boji o vyvážení soudů Více (DN.Y.) hrozí, že ponechá Senát v zasedání a hlasování o víkendu a do vánočního týdne, aby prolomil republikánskou blokádu prezident BidenJoe Bidenbull: 71 procent podporuje Bidenův zákaz cestování založený na omikronech Investujte do dětí a rodin hned, takže jednoho dne budu bez práce 6. ledna, abych nechal Meadows v pohrdání Vícekandidátů.

Schumer poznamenal, že počet nevyřízených kandidátů Bidena čekajících na akci v Senátu vzrostl na 158 kvůli držení konzervativci, včetně Senátu. Ted cruzRaphael (Ted) Edward Cruzquet McKinnon zopakuje roli Fauciho v „Saturday Night Live“ s radou ohledně prázdninové pandemie Senát schválí návrh zákona, který má zabránit zdržování se zvyšováním dluhového stropu. (R-Texas) a Josh HawleyJoshua (Josh) David Hawley Senátní výbor zavádí návrh zákona, který učiní federální justiční systém elektronických záznamů zdarma, pomáhá 14 senátorům Republikánské strany prosadit klauzuli o dluhovém limitu McConnell, která vyžaduje, aby ženy podepsaly návrh zbaveného zákona o obraně Více (R-Mo.).

Republikánské obstrukce letos nominantům prezidenta Bidena dosáhly nového minima. V tomto bodě Bidenovy administrativy jsme museli podat úder na dvojnásobný počet kandidátů, než museli republikáni udělat za prezident TrumpDonald Trump, republikáni jsou znepokojeni Trumpovým vlivem v senátním klání v Missouri 6. ledna o udržení Meadows v opovržení.Schumer to řekl novinářům v úterý odpoledne.

Republikáni záměrně házejí písek na kolečka procesu potvrzení Senátu. Nejsou to všichni, je to hrstka, ale ostatní jdou vpřed.“

Schumer řekl, že počet kandidátů uvízlých „kvůli republikánským obstrukcím“ činí 158, „z nichž většinu zaplnila hrstka republikánů“.

READ  Průměrný student v Mali, který lámal rekordy, slaví své první narozeniny

Řekl, že demokraté pracují na odstranění co největšího množství nevyřízených věcí prostřednictvím jednomyslného schválení, ale varoval, že „pokud nemůžeme dosáhnout velkého pokroku, možná budeme muset zůstat a hlasovat o kandidátech tento víkend a příští týden, dokud to neuděláme. „

Tato hrozba by mohla být problémem pro republikánské senátory, jako je vůdce senátní menšiny Mitch McConnellAddison (Mitchell) Mitchell McConnell Memo: Biden čelí testu v důsledku hurikánů Vyzyvatel Murkowski říká, že nepodpoří zprávu McConnell The Hill 12:30 – Odesláno společností Mastercard – Demokraté v Bidenově agendě přidali plyn Více (Republika Kentucky), kteří se možná budou chtít tento víkend vrátit domů, aby pomohli svým voličům zotavit se ze škod způsobených hurikány z minulého víkendu.

Hawley se zavázal zachovat řadu Bidenových kandidátů, dokud nebude „odpovědnost“ za neúspěšné stažení vojáků z Afghánistánu. Vyzval k rezignaci několika nejvyšších představitelů obrany a národní bezpečnosti výměnou za vyšší rezervace.

Cruz pevně držel svůj odpor vůči rozhodnutí Bidenovy administrativy upustit od sankcí na ruský plynovod.

Texaský republikán je Nabídne, že upustí od některých Bidenových kandidátů na velvyslanectví Pokud Schumer souhlasí s tím, že mu dá hlasovat o legislativě k uvalení sankcí na plynovod Nord Stream 2, který bude přepravovat zemní plyn z Ruska do Německa.

„Mám na stole nabídku,“ řekl Cruz. „Je to v rukou Schumera.“

Zdá se však, že Schumer není v úterý nakloněn přijmout tento návrh.

„Dal návrh a my dáváme opačný návrh,“ řekl novinářům a odmítl detaily své nabídky komentovat.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.