Sasnovic porazil páté nasazené Podroska v Clevelandu | Sportovní

Cleveland (AFP)-Pátá nasazená Běloruska Alexandra Sasnovičová porazila v úterý v Tennis Inn argentinskou Nadiu Podroskou 6: 7 (7), 6: 4, 6: 4, aby postoupila do čtvrtfinále.

Č. 37 Podoroska ve druhém dvojchybě při nastaveném bodu a ve třetím provedl čtyři fauly na podání, včetně pokusů zády k sobě v desáté směně o nastavení mečbolu pro brankáře č. 99 Sasnovich.

Sasnovich proměnila svou první šanci dokončit nejdelší zápas úvodního mistrovství WTA 250 po 2 hodinách a 46 minutách. Během svých prvních dvou soutěží hrála 4hod 37min vysokou událost.

„Na dlouhou hru musíte být vždy připraveni,“ řekl Sasnovich. „Musíte být psychicky připravený a připravený hodně běhat. Hrál jsem proti velmi těžkému soupeři, ale když vyhrajete, je to vždy skvělé. Miluji to.“

Nejlepší nasazená Daria Kasatkinová z Ruska porazila v 16. kole 33. nasazenou Katie McNallyovou 2–6 6–4 6–2, když vyhrála své poslední čtyři zápasy proti devatenáctileté rodačce z Cincinnati.

Č. 26 Kasatkina upustila první set za pouhých 33 minut, poté frustrovaně převrhla raketu na zem, když McNallyová remizovala druhou sadu o čtyři. Složila se a použila ostré forhendové údery, aby ji zavřela.

Polská šestá nasazená Magda Linnet zahájila den vítězstvím 7-6 (2) 6-4 nad nejmladší hráčkou ze 400 nejlepších, 16letou Lindou Frohvertovou z České republiky.

Španělka, sedmá nasazená Sarah Soribes Tormo, zvítězila, když Ruska Věra Zvonarevová nemohla soutěžit kvůli zranění pravého kotníku.

Ve čtyřhře porazila čtvrtá nasazená Bethany Mattek-Sandsová a Spojené státy ve čtvrtfinále Shelby Rogersovou 6-3 6-2 nad Němkou Julií Lohoffovou a Češkou Renatou Vorakovou.

———

Více AP Tennis: https://apnews.com/hub/tennis A https://twitter.com/AP-sportovní

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo opakovaně distribuován bez svolení.

READ  Austrálie porazila Českou republiku a dostala se do čtvrtfinále, s kým hrát a jak se dívat

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *