Sarhan vede Comcast, ViacomCBS Europe Streamer – The Hollywood Reporter

Comcast a ViacomCBS jmenovaly Montyho Sarhana generálním ředitelem evropského projektu společného vysílání SkyShowtime.

Generální ředitel, který nastoupil do Comcast Cable na konci roku 2019 jako senior viceprezident pro získávání obsahu po práci ve společnosti Epix a má také zkušenosti s Viacom, převezme tuto roli později v lednu poté, co regulační orgány schválily projekt SkyShowtime, který se očekává brzy. Sídlit bude v Londýně a bude podléhat představenstvu SkyShowtime, které používá obchodní značky evropského giganta placené televize Comcast’s Sky a Showtime od ViacomCBS.

Obě společnosti v srpnu podepsaly dohodu o spuštění nové služby videa na vyžádání pro předplatné ve více než 20 evropských regionech, včetně Španělska, Portugalska, Nizozemska, České republiky, Maďarska, Polska, Švédska, Dánska, Norska a Finska. , tento rok. Regiony zahrnují 90 milionů domácností.

„Monti se ideálně hodí k převzetí otěží SkyShowtime, čerpá ze svých rozsáhlých zkušeností v zábavním průmyslu, kde pracoval v oblasti programování, strategie a distribuce v rámci předplatitelských služeb a napříč vícekanálovými, video-on-demand a přímými distribuce videoprogramů pro spotřebitele na spotřebitelské platformy,“ řekla Andrea Zappia, výkonná viceprezidentka a generální ředitelka společnosti Sky Corporation, Markets and New Companies, v poznámce obdržené společností Hollywoodský reportér.

„Montyho kariéra v popředí obsahu a technologie, jeho schopnost škálovat podnikání a znalost každého z partnerů společného podniku z něj dělají ideálního obchodního lídra, protože přinášíme to nejlepší ze zábavy, filmů a originálních seriálů od ViacomCBS, Sky a NBCUniversal. portfolio značek do SkyShowtime,“ vysvětlil Rafael Annequino, prezident a generální ředitel ViacomCBS Networks International, v další poznámce.

Vedoucí pracovníci poznamenali, že Sarhan ve své poslední roli dohlížel na finanční, provozní, compliance a strategické týmy a „vyjednával několik obsahových partnerství pro Comcast Cable“. Předtím pracoval pro prémiovou televizní službu Epix společnosti MGM jako výkonný viceprezident a generální ředitel, „vedl službu k rekordnímu nárůstu počtu předplatitelů a spuštění přímé služby pro spotřebitele,“ poznamenaly poznámky. Předtím Monti pracoval pro ViacomCBS a byl součástí původního spouštěcího týmu ve společnosti Epix, která začala jako společný podnik pro ViacomCBS a připojila se jako její Chief Business Officer. Před Epixem zastával Sarhan pozici viceprezidenta pro mediální sítě ve společnosti Viacom.

READ  19 zemí EU souhlasí s krátkodobými bezvízovými turné pro hudebníky

Podle memoranda budou další členové vedoucího týmu oznámeni pro SkyShowtime „v pravý čas“.

Annecchino ve své zprávě zdůraznil, jak společný podnik zapadá do plánovaného globálního nasazení vysílacích služeb jeho týmu po celém světě. „V tomto roce bude ViacomCBS pokračovat v urychlování našeho rozšiřování globálního vysílání, protože přijmeme skutečně diferencovanou strategii napříč všemi částmi streamovacího vesmíru a využijeme náš robustní globální kanál obsahu,“ napsal. Vzhledem k tomu, že nadále upřednostňujeme globální zavádění Paramount+ a expanzi Pluto TV, připravujeme se také na spuštění naší prémiové streamovací služby SkyShowtime, společného podniku s Comcast, která bude od roku 2022 dostupná na více než 20 evropských trzích.“

Generální ředitelka Sky Group Dana Strong popsala SkyShowtime v roce 2021 a uvedla, že „spojí to nejlepší ze Spojených států a Evropy s ikonickými značkami a prvotřídní zábavou pro miliony spotřebitelů“ a poskytne více než 10 000 hodin zábavy.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.