Sania Mirzaová se naposledy objevila ve Wimbledonu v prvním kole ve Sports News, First Post

Finále indického šampionátu Sania Mirza ve Wimbledonu skončilo zklamáním, když spolu s českou partnerkou Lucy Hrdeckou vypadly v úvodním kole spolu s Magdalenou Fritschovou a Beatriz Haddad Mayovou vítězstvím 4-6, 6-4, 6-2.

Souborová fotografie Saniya Mirza. AP

Wimbledon: Finále indického šampionátu Sania Mirza ve Wimbledonu skončilo zklamáním, když ji a její českou partnerku Lucy Hradicu vyřadil v úvodním kole polsko-brazilský mix Magdalena Fritsch a Beatriz Haddad Maya 4-6, 6-4, 6 2 vítězství ve třech setech.

Mirza by raději vydržela o něco déle ve Swansongu v SW-19, ale nepochybně si bude pamatovat posvátné trávníky, když v roce 2015 vyhrála svůj první titul ve čtyřhře po boku Martiny Hingisové.

Pětatřicetiletý indický veterán se loni ve Wimbledonu nedostal přes třetí kolo smíšené čtyřhry a stále bude mít šanci na slávu, protože Chorvat Mate Pavic se smíšené čtyřhry zúčastnil. Dvojice se v úvodním kole smíšené čtyřhry střetne s Natilou Dzalamidzeovou a Davidem Vegou Hernandezem.

Přečtěte si všechny soubory poslední zprávyA trendy novinkyA kriketové novinkyA Bollywoodské novinkyA Novinky z Indie A Novinky ze zábavy tady. Následuj nás FacebookA Cvrlikání A Instagram.