Sandvine uzavírá od společnosti O2 Czech Republic smlouvu na několik let za několik milionů dolarů na nasazení řešení Active Network Intelligence v cloudu

San Jose, Kalifornie.A 30. listopadu 2020 / PRNewswire / – Sandvine, přední poskytovatel řešení pro síťovou inteligenci, oznámila, že prostřednictvím místního partnera ComSource sro od společnosti O2 zajistila víceletou smlouvu v řádu milionů dolarů Česká republika (O2), největšího poskytovatele integrovaných telekomunikačních služeb v České republice. Cílem nasazení je přidat nové případy použití Sandvine, aby získali viditelnost a zajistili QoE (Quality of Experience) pro své uživatele napříč různými typy přístupu k síti.

„O2 poskytuje mobilní a pevné telefonní služby, datová centra, video a IPTV služby milionům předplatitelů,“ uvedl. Jacob Futava, Network manager ve společnosti O2 Česká republika. „Naše požadavky byly na řešení, které by mohlo přinést hodnotu napříč všemi našimi sítěmi a zajistit, že poskytujeme vynikající služby na vysoké úrovni kvality, a viditelnost, kterou poskytuje Sandvine Active Network Intelligence, nemá obdoby.“

„Přidružení operátoři jako O2 potřebují nejlepší samostatná řešení ve své třídě, aby poskytovali konzistentní služby a viditelnost předplatitelům bez ohledu na jejich přístupovou síť,“ uvedl. Lynn CantorSandvine, prezident a generální ředitel společnosti Sandvine. „Jednou ze silných stránek ActiveLogic s publikováním v cloudu je, že umožňuje snadné poskytování všech typů síťového přístupu ze sdíleného prostředí s případem plného použití v každé přístupové síti pro předplatitelské služby.“

O2 Česká republika Je to dlouholetý zákazník společnosti Sandvine a nyní se stěhuje do portfolia s velkým množstvím případů použití a inovací integrované cloudové infrastruktury. O2 nasadí celou sadu Active Network Intelligence v prostředí Cloud OpenStack a zahájí nasazení případů použití s ​​několika případy použití pro analýzu a optimalizaci sítě, které odpovídají stávajícímu nasazení Sandvine. Jakmile bude v provozu, zveřejní nové případy použití se Sandvine, z nichž některé nahradí stávající dodavatele v jejich síti, aby se dosáhlo úspory nákladů při konsolidaci, a některé jsou jedinečné pro Sandvine a nové v zavádění sítě O2. Sandvine poskytne přidanou hodnotu služby, které pomohou společnosti O2 získat zákazníky. Obnovit na základě informací o síti zveřejněných na portálu ANI a obsluhovaných službami ActiveLogic Data Level a Maestro Control Plane Solutions.

READ  Nejhorší slova roku 2021

Sandvine ActiveLogic je základem pro všechna řešení ANI. Technologie ActiveLogic, navržená pro vynikající výkon, umožňuje operátorům úspěšně přecházet do cloudu bez ohledu na to, v jaké fázi cesty se nacházejí, aniž by došlo ke snížení výkonu nebo zbytečnému zvýšení celkových nákladů na vlastnictví (TCO). Nasazením ActiveLogic mohou operátoři dramaticky zlepšit efektivitu správy síťových zdrojů a se ziskem řešit další vlnu internetu – OTT 2.0 – s řadou případů použití automatizace založených na analytice.

Další informace o ActiveLogic najdete na: https://www.sandvine.com/products/activelogic

O společnosti O2 Česká republika

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současné době poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z předních poskytovatelů plně konvergovaných služeb v Evropě. O2 přináší zákazníkům mobilních telefonů to nejnovější z HSPA, LTE a 5G. Značka O2 neznamená jen komunikaci se zákazníky. O2 je schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky v oblasti informačních a komunikačních technologií a poskytovat bydlení, hosting a cloudové služby v datových centrech o celkové ploše 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra byla první v roce Česká republika A Střední Evropa Získat certifikaci TIER III. Se službou O2 TV je O2 také největším operátorem IPTV v EU Česká republika.

O společnosti SANDVINE

Sandvine pomáhá organizacím provozovat a využívat špičkové sítě s technologií Active Network Intelligence Analytics a automatizace Zlepšit Chování sítě v reálném čase. Další informace najdete na http://www.sandvine.com Nebo sledujte Sandvine Sandvine Twitter.

Kontakt pro média:
Cam Colleen
Sandvin
+1 510 228 4302
[email protected]

Zdroj Sandvine

Související odkazy

http://www.sandvine.com

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *