Samuelovy cesty budou zahájeny v Severní Americe

Riga: Černá komedie Samuelovy cesty Lotyšsko/arménský režisér Ike Karapetyan bude uveden v Los Angeles a také na VOD v USA a Kanadě 19. srpna 2022. Cranked Up Films, žánrově zaměřený label od Good Deed Entertainment, jej distribuuje v Severní Americe.

Film bude k dispozici na VOD v USA na Apple TV/iTunes, Amazon, Google Play, Vudu, XFinity Cable atd., zatímco v Kanadě bude vydán na Apple TV/iTunes, Amazon a Google Play.

Na jaře 2022 Samuelovy cesty Získala jej také HBO Central Europe na licenční období, které má začít na podzim roku 2022 a pokrývá Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Chorvatsko, Českou republiku, Maďarsko, Kosovo, Severní Makedonii, Moldavsko, Černou Horu, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko.

Samuelovy cesty Je to Karapetyanův čtvrtý celovečerní film. Hrají belgický herec Kevin Jansens a lotyšská herečka Laura Silica, mezi převážně lotyšské obsazení.

Film je produkován Misteros Media (Lotyšsko) je koprodukován s Polar Bear (Belgie) a byl financován Národní filmové centrum LotyšskaThe Nadace státního hlavního města kultury LotyšskaBelgický daňový úkrytový fond.

Po světové premiéře na Fantastic Fest v Austinu v Texasu v září 2021, Samuelovy cesty Vybrán dánským obchodním zástupcem LevelK.

READ  Jak se dívat na Eurovizi 2022 v televizi | Veškeré zpravodajství BBC

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.