Samsung přestal vydávat problematickou aktualizaci Galaxy Watch 4, oprava již brzy

Samsung přestal vydávat problematickou aktualizaci Galaxy Watch 4, oprava již brzy

nějaký Galaxy Watch 4 majitelé byli Máte docela děsivý problém Po aktualizaci jejich hodinek na nejnovější vydanou aktualizaci firmwaru (R8xxXXU1GVI3). Jak již bylo zmíněno dříve, Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic mají problém, který jim brání v zapnutí, jakmile jsou vypnuté, a nutí uživatele, aby zajistili, že jsou jejich hodinky dostatečně nabité, aby zůstaly zapnuté.

Pracuje se na nové aktualizaci s opravou

Problém se netýká všech, ale týká se dost lidí, že Samsung nyní přestal uvádět aktualizaci na různých trzích a brzy vydá novou aktualizaci s opravou. Samsung UAE, Samsung Netherlands a další potvrdili totéž, i když žádný neuvedl konkrétní časový rámec, kdy dorazí další aktualizace, která problém opraví.

Můžeme jen doufat, že to nebude trvat příliš dlouho, protože se opět nejedná o snadno přehlédnutelný problém, který vyžaduje, aby postižení uživatelé sledovali úrovně baterie svých Galaxy Watch 4, což může být složité vzhledem k tomu, jak je to těžké. hodin Nemáte tak úžasnou výdrž baterie jako vaše staré hodinky Samsung který byl poháněn interní platformou společnosti Tizen spíše než Google Wear OS 3.

Dokonce i pro ty, jejichž hodinky mají výše uvedenou verzi firmwaru (můžete zkontrolovat aplikaci nastavení hodinek pod O programu » Informace o programu část) a neměli jste problém hodiny vypnout a znovu zapnout, doporučujeme je nechat běžet, dokud nezačne nová aktualizace softwaru. Jakmile bude tato aktualizace vydána, dáme vám vědět, takže se nezapomeňte vrátit a sledovat nás na našich kanálech sociálních médií.

READ  Starfield bude mít „NASA-Punk“ estetiku • Eurogamer.net

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *