Samsung Korea varuje, že mnoho aplikací nebude fungovat na počítačích Copilot+ s procesorem Qualcomm • The Register

Samsung Korea varuje, že mnoho aplikací nebude fungovat na počítačích Copilot+ s procesorem Qualcomm • The Register

Samsung představil počítače Copilot+ poháněné procesory Qualcomm, ale varoval kupující v Jižní Koreji – a zřejmě pouze v této zemi – že nebudou provozovat mnoho populárních aplikací.

Termín „Copilot + PC“ byl vytvořen společností Microsoft pro označení zařízení, které je vybaveno jednotkou neuronového procesoru (NPU) schopnou běžet rychlostí 40 bilionů operací za sekundu (TOPS), a je proto vhodné pro provoz všech těch nejkvalitnějších. AI zvoní a píšťalky Windows 11 blaženou rychlostí. První příklady počítače Copilot+ od společnosti Microsoft používaly Snapdragon od Qualcommu

Protože většina počítačů používá architekturu x86, hardware postavený kolem Arm zvyšuje pravděpodobnost izolace zastaralého softwaru – což odradí kupující. Microsoft však vytvořil simulační vrstvu nazvanou Prism Nároky Díky tomu budou „vaše aplikace fungovat skvěle, ať už jsou originální nebo falešné“ na počítačích Copilot+.

Samsung Jižní Korea se liší.

v Oznámení o kompatibilitěKorejský gigant varuje, že na jeho počítačích GalaxyBook Edge 4 Copilot+ nebude fungovat několik bezpečnostních aplikací, Adobe Illustrator a Google Drive. Hry včetně Fortnite, League of Legends a vlajkové lodi Microsoftu střílečka Halo Infinite jsou také zjevně nešťastné pod Windows 11 pro Arm a Snapdragon křemík.

Také webové stránky některých poskytovatelů finančních služeb v Jižní Koreji nejsou kompatibilní se zařízeními. Stránka kompatibility také varuje, že některé tiskárny nemusí fungovat se zařízeními, která nemají nový software.

Záznam Zkontroloval webové stránky společnosti Samsung mimo Jižní Koreu a nebyl schopen najít podobná oznámení o kompatibilitě. Hledali jsme také kódy produktů uvedené vedle notebooků v Koreji a nikde jinde jsme je nenašli.

To může být důležité vodítko. Kolem roku 2005 Microsoft prohrál antimonopolní případ v Jižní Koreji a musel rozbít některé součásti Windows – zejména přehrávače médií. Gigant operačního systému vytvořil verzi Windows pouze pro Koreji, dokud alespoň Windows 10.

READ  Všechny nové funkce GTA Online byly přidány do aktualizace Dollar Rewards

Požádali jsme společnosti Microsoft a Samsung, aby vysvětlily oznámení o kompatibilitě, a pokud obdržíme věcné odpovědi, budeme čtenáře informovat. ®

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *