Samsung je na steroidech, protože další levný telefon Galaxy dostává Android 13

Samsung Android 13 Aktualizační vlak nadále běží v plné síle, protože korejský gigant nyní aktualizoval další smartphone Galaxy – s nízkým rozpočtem – na Android 13 a Jedno uživatelské rozhraní 5.0. Galaxy M13 je nejnovějším příjemcem aktualizace, nebo alespoň její 5G varianty. LTE varianta zatím aktualizaci nezískala, ale nebyli bychom překvapeni, kdyby se to během příštího týdne nebo dvou změnilo.

Galaxy M13 5G obdržel aktualizaci na Android 13 v Indii. Aktualizace přichází s verzí firmwaru M136BXXU2BVK3 a Oprava zabezpečení z listopadu 2022 Dostupné vzduchem – můžete si jej stáhnout kliknutím na Soubor Stáhněte a nainstalujte možnost v telefonu Nastavení » Aktualizace softwaru existující. Svůj telefon můžete upgradovat také instalací firmwaru Android 13 dostupného v našich archivech pomocí počítače se systémem Windows.

Jak již bylo zmíněno dříve, LTE varianta Galaxy M13 zatím aktualizaci neobdržela, ale můžete si být jisti, že jakmile se to změní, dáme vám vědět. Můžete očekávat, že obě varianty získají stejné nové funkce, včetně vylepšeného výkonu a zabezpečení, komplexních a centralizovaných možností přizpůsobení obrazovky uzamčení spolu s lepším výběrem vestavěných tapet a mnoho dalšího.

Podívejte se na videa níže, abyste viděli, co je nového, a dejte nám vědět v sekci komentářů, jak moc se vám aktualizace líbí, pokud ji již máte nainstalovanou ve svém Galaxy M13 5G.

READ  Nejlepší tým NFL spolu hraje spoustu online her na hrdiny

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *