Samsung Galaxy Chromebook 2 je nyní možné zakoupit v Best Buy

Nejnovější notebook Samsung se systémem Chrome OS, Galaxy Chromebook 2, je Nyní je možné zakoupit v Best Buy. Chromebook 2 byl poprvé představen na CES v lednu a má novou obrazovku QLED, 360stupňový závěs a nápadnou červenou barvu. Začíná to na 549,99 $ pro Celeron a jde až na 699,99 $ za verzi Core i3, což ji řadí na vyšší konec Chromebooků.

Tato cena je u Chromebooku 2 nejdůležitější, protože je mnohem nižší než u Chromebooku Galaxy, který debutoval před rokem. Starší Chromebook měl displej 4K OLED a byl dodáván s dotykovým perem – na nový model se nehodí – ale při uvedení také stál méně než 1 000 dolarů. V naší recenzi jsme zjistili, že i přes působivý displej a úžasnou práci s barvami, původní Galaxy Chromebook neospravedlnil své náklady, zejména díky špatné výdrži baterie.


Samsung Galaxy Chromebook 2

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Galaxy Chromebook 2 je vlajkovou lodí společnosti Samsung pro Chrome OS pro rok 2021 od společnosti Samsung. Má novou obrazovku QLED, buď procesory Intel Celeron nebo Core i3, a je dodáván v nápadné červené barvě.

Dosud jsme nový Chromebook 2 nestáhli, ale musíme se do toho pustit Podívejte se na stroj osobně V lednu to rozhodně vypadá, že bude kompetentní. Obrazovka QLED nedosahuje značek na panelu OLED, ale bude těžké si ji všimnout, aniž byste ji nastavili vedle sebe, a zbytek přizpůsobení a dokončení Chromebooku 2 je slušný za cenu objednávek společnosti Samsung. A co je nejdůležitější, stále přichází v ohromující červené barvě. Možná si všimnete extra hmotnosti – Chromebook 2 je asi o půl libry těžší – ale stále je to celkem méně než tři libry a měl by se snadno přenášet.

V blízké budoucnosti budeme mít kompletní recenzi Chromebooku 2, ale pokud nechcete čekat a nějakou si pořídit sami, můžete ji hned teď najít v místním Best Buy. Jen doufejme, že Samsung naposledy zlepšil výdrž baterie

READ  Online předplatitelé Nintendo Switch získají zdarma překvapení N64

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *