Sabalenka, Swiatek ve stejné skupině na WTA Finals

(Reuters) – Světová dvojka Aryna Sabalenková a šampion French Open z roku 2020 Ega Swiatek jsou nalosovány do stejné skupiny pro sezonu končící finále WTA, které začíná ve středu v Guadalajara.

Akce, na které se utkalo osm nejlepších světových hráčů ve dvouhře a osm týmů ve čtyřhře, byla přesunuta do Mexika z Shenzhenu kvůli omezením cestování COVID-19 v Číně.

Při pondělním losování se Sabalenková a Swiatek přidali k Řecké Marii Scariové a Španělce Paule Padusové ve skupině Chichen Itza.

Sabalenka je nejlepší nasazená poté, co se světová jednička Ash Party rozhodla necestovat do Mexika. Bartyová bude čelit problémům s karanténou, až se vrátí domů do Austrálie, a řekla, že se chce soustředit na přípravu na lednové Australian Open.

Češka Barbora Krejšíková, která v červnu na Roland Garros získala svůj první grandslamový titul, podepsala ve skupině Teotihuacan svou krajanku Karolínu Plíškovou, Španělku Garbine Muguruzaovou a Estonku Annette Kontaveitovou.

Dámské turné Ona řekla Sbírky jsou pojmenovány po starověkých městech Mexika a jsou poctou předkolumbovské éře mexických dějin.

Další zprávy od Manasi Pataka v Bengaluru; Střih Peter Rutherford

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

READ  Sestry Williamsové se utkají s českým párem ve čtyřhře US Open

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *