S blížícím se oficiálním představením je Galaxy S23 Ultra ještě výkonnější

Al-Káida Galaxy S23, a Galaxy S23+a horní konec Galaxy S23 Ultra Během několika posledních týdnů se na webu Geekbench objevil několikrát. Jak se očekávalo, tyto výsledky benchmarků nebyly přesně takové, jaké byste očekávali od čipové sady Snapdragon 8 Gen 2, a Samsung bezpochyby stále pracuje na vylepšení své další vlajkové řady.

A jak se blížíme k uvedení těchto telefonů, věci začínají vzhlížet, alespoň co se týče vícejádrového výkonu Galaxy S23 Ultra ve srovnání s jinými telefony, které budou poháněny stejným čipem. Nejnovější benchmark pro S23 Ultra Ukazuje vícejádrové skóre 5179což je zatím nejvyšší úroveň.

Výsledky benchmarků samozřejmě znamenají dřep, pokud je výkon zařízení v reálném světě nevýrazný, takže zatím nedoporučujeme příliš se vzrušovat. A pokud jste se zaměřili na Galaxy S23, doporučujeme ještě snížit vaše očekávání, protože všechny referenční nabídky základního modelu jsou takové. Aktuálně vykazuje výsledky, které se blíží výsledkům řady Galaxy S22.

To je pravděpodobně způsobeno menším půdorysem základního modelu, což znamená, že komponenty jsou těsnější u sebe a uvnitř je méně prostoru pro rychlé a účinné odvádění tepla jako Galaxy S23 Ultra nebo Galaxy S23+ (které V tuto chvíli je o několik set bodů nižší než S23 Ultra).

Doufejme, že Galaxy S23 nalezne dobrou rovnováhu mezi výkonem a výdrží baterie

Dokud však nebude řada Galaxy S23 oficiální, nemůžeme bez zdravé dávky skepse věřit ničemu. Soudě podle řady Galaxy S22, Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4 by měl být výkon Galaxy S23 vynikající, částečně proto, že se očekává, že celá řada S23 bude poháněna Čip Snapdragon 8 Gen 2 je trochu přehnaný.

Jen doufáme, že se Samsung nezaměří na výkon čipu natolik, aby to ublížilo výdrži baterie. Vlastní jak Galaxy Z Fold 4, tak Z Flip 4 Šíleně dobrá výdrž Jejich schopnosti baterie jsou díky Snapdragonu 8+ Gen 1 vyráběnému společností TSMC a byla by škoda, kdyby to Samsung nedokázal replikovat na Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra ve snaze o špičkový výkon, který většina zákazníků nemusí potřebovat. při každodenním používání.

READ  Převařené! All-You-Can-Eat dorazí na Switch, PS4, Xbox One a PC v březnu 2021

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.