S Black Friday v zadním pohledu zůstávají různá sluchátka Beats na historickém minimu

Black Friday je možná za námi, ale slevy Beats na sluchátka přes uši stále pokračují Internet Po. Nabídky zahrnují oblíbené produkty, jako jsou: Beats Studio 3 Sluchátka s potlačením hluku f Beats Fit Pro.

Beats zjednodušil svou rodinu produktů na Pouze šest párů sluchátek. A zatímco značka zůstává v podivné pozici přímého soupeření se svou mateřskou společností Apple, nejnovější modely Beats jsou obecně přátelštější k Androidu, včetně nabíjení přes USB-C spíše než standardní (prozatím) kabel Lightning u většiny produktů Apple. ..

Zde je pohled na aktuální nejlepší nabídky sluchátek Beats. Ceny často kolísají a někdy jsou některé barvy levnější než jiné, takže kliknutím na jakýkoli vzorek zobrazíte ceny konkrétních barev.

Přečtěte si více: Nejlepší sluchátka a sluchátka Cyber ​​​​Monday: Ušetřete hodně na AirPods, Sony, Bose, Jabra a další

David Carnoy/CNET

Zpět za nejlepší cenu vůbec. Beats Studio Buds znějí hodně jako pověstná bezstopá sluchátka AirPods, o kterých lidé mluvili, ale nikdy se nezhmotnili – stejně jako AirPods. Vzhledem k tomu, že jsou zaměřena na uživatele iOS a Android, chybí jim několik klíčových funkcí na straně Apple (žádný čip H1 nebo W1), ale jsou to malá, lehká sluchátka, která se pohodlně nosí a nabízejí dobrý zvuk. . Bezpečně padnou na většinu uší, včetně mých – běhám s nimi bez problémů – ale jiní by mohli najít lepší fit s Beats Fit Pro a jejich vestavěnými koncovkami křídel.

Přečtěte si naši recenzi Beats Studio Buds.

Dostáváte upozornění na cenu Beats Studio Buds: 90 $

David Carnoy/CNET

Zpět za nejlepší cenu vůbec. Zatímco Beats Fit Pro nejsou technicky AirPods, jsou postaveny na stejné technické platformě jako AirPods Pro. Na rozdíl od dřívějších a levnějších Beats studiové natáčeníBeats Fit Pro obsahuje čip Apple H1 a má většinu funkcí AirPods Pro Funkce, včetně aktivního potlačení hluku, prostorového zvuku a adaptivního ekvalizéru. Dovolil bych si je nazvat AirPods Sport, po kterých jsem vždy toužil. A pro některé lidi mohou být lepší než AirPods Pro.

READ  Apple zvažoval nákup Bing od Microsoftu, aby mohl bojovat s Google Search

Ano, jestli chceš Nádherná nová verze Kim KardashianBudete muset zaplatit dalších 20 $.

Přečtěte si naši recenzi Beats Fit Pro.

Dostáváte upozornění na cenu Beats Fit Pro: 160 $

David Carnoy/CNET

Zpět za nejlepší cenu vůbec. Sluchátka Beats Studio3 Wireless Noise Canceling Headphones byla vydána v roce 2018. Přesto jsou to stále docela dobrá sluchátka. Jsou v prodeji za pouhých 150 $ – to je 57% sleva – v Best Buy nyní v několika různých barvách.

Přečtěte si naši recenzi Beats Studio3 Wireless.

Dostáváte upozornění na cenu pro Beats Studio3 Wireless (modrá)

David Carnoy/CNET

Zpět za nejlepší cenu vůbec. Tato skutečně bezdrátová sluchátka mají mnoho stejných funkcí jako AirPods od Apple, ale nabízejí jiný design a přepravní pouzdro. Háček přes ucho je pomáhá udržet na místě, když jste aktivní, a špičky se dodávají v různých velikostech, aby vám pomohly pohodlně zapadnout do ucha.

Přečtěte si naši recenzi Beats Powerbeats Pro.

Dostáváte upozornění na cenu Beats Powerbeats Pro (černá)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *