Rychle rostoucí indická kapitánka Jennifer Vargheseová poskočila o 14 míst a stala se světovou jedničkou. 14 | Další sportovní zprávy

Nagpur: Indická průkopnice rychle rostoucího veslování Jennifer Vargheseová se ve středu umístila na 14. místě v kariéře. Dva měsíce poté, co vyhrála žebříček stolního tenisu poté, co se jí vynořil první mezinárodní sen, se 13letá hráčka stala světovou jedničkou. 14 v sekci dvouhry žen do 15 let. Indie stále ano. 1 v kategorii.
Podle posledního žebříčku 24. týdne, který ve středu zveřejnila Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF), vyhrála Jennifer titul ve skupině U-15 a čtvrtfinále v divizi U-17 na mistrovství světa juniorů ve stolním tenise. v České republice. Republika tomu dala 240 bodů.
Zatímco Jennifer nebyl svět. 20 Po svém mezinárodním debutu se v předchozím týdnu hodnocení propadla na 28. místo. Na 4. akci WTT v České republice se student Center Point School (CPS) zúčastnil jako světová jednička. 28 ve dvou akcích a každá získala 120 bodů ve dvouhře žen U-15 a U-17.
Pro svůj druhý titul WTT U-15 Jennifer překvapila svět. 4- Bianca Mi Russo z Rumunska 3-2 a získala 120 bodů. Stejně tak získala 120 bodů za postup do čtvrtfinále U-17. Zvýšila počet bodů z 369 na 609 a poskočila o 14 míst a vytvořila nový světový rekord. 14.
Mezi indickými běžci následuje Jennifer Hansiniová na 23. místě Mathana Rajana se 450 body.

READ  Jiří Procházka si užívá Challenge vs. Glover Teixeira na UFC 275

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.