Rychle, ale pozdě: Elon Musk potvrzuje, že dodávky Tesla Model S Plaid začínají v červnu

Lépe později než nikdy? Elon Musk potvrdil první datum dodání nového modelu Tesla Model S Plaid, který slibuje, že bude nejrychlejším sériovým vozem všech dob.

Tesla tvrdí, že Model S Plaid je nejrychlejším produkčním vozem na světě.
(Tesla)

Generální ředitel tweetl, že předání se uskuteční 3. června ve společnosti Fremont, Kalifornie, továrna.

Během výzvy společnosti Tesla k výdělku v lednu Musk uvedl, že výroba již probíhá a dodávky budou zahájeny v únoru, později se však ukázalo, že žádný z těchto vozů nebyl vyroben až do března.

Sedan za 119 990 $ je poháněn třemi elektromotory s celkovým výkonem 1 020 hp a podle Tesly dokáže zrychlit na 60 mph za 1,99 sekundy a ujet čtvrt míle za 9,43 sekundy.

TESLA ZOBRAZIL TESTOVÁNÍ RAM 1500 TRX PICKUP

Je také inzerován s maximální rychlostí 200 mph a dojezdem 390 mil na jedno nabití. Model S Plaid + je v současné době navržen tak, aby se mohl vydat rychleji než 139 990 $ s uvedenou nabídkou 520 mil v polovině roku 2022.

Řada S Model byla kompletně přepracována a má dokončený design volantu ve stylu volantu Pod kontrolou Národní správy bezpečnosti silničního provozu.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Prototypy s konvenčním kolem byly testovány, ale Tesla jejich dostupnost nepotvrdila.

Plaid odkazuje na scénu z „Spaceballs“, která zobrazuje vesmírnou loď letící rychleji než rychlostí světla a nahrazuje Ludicrous jako nejlepší výkon Tesly, také název z komiksu.

READ  SpongeBob SquarePants: Cosmic Shake již brzy na PS4, Switch a PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.