Rwanda patří mezi nejbezpečnější země pro sólové cestovatele

Rwanda je na šestém místě mezi 10 nejbezpečnějšími zeměmi pro sólové cestovatele na světě. Je to jediná africká země na seznamu.

Uspořádal usebounce.com, aby pomohl cestovatelům vybrat si v budoucnu své individuální místo pro dovolenou.

Web, který poskytuje úschovnu zavazadel po celém světě, uvedl, že své hodnocení založil na dvou kritériích: skóre indexu kriminality a skóre indexu bezpečnosti, což znamená, že se člověk připravuje na cestu sám, což je jedno z primárních kritérií. s ohledem na bezpečnost země, do které jedou.

„Ať už hledáte klid, přírodu nebo naopak, zůstává jedno základní kritérium, zda jste svobodná žena nebo svobodný muž: bezpečnost země, kam jedete,“ stojí v části prohlášení.

Žebříček se skládá převážně z evropských zemí, s jednou asijskou zemí (Japonsko) a jednou africkou zemí (Rwanda).

Francie, která se často objevovala ve světovém žebříčku, neexistuje.

Se skóre indexu kriminality 21,7 a skóre indexu bezpečnosti 78,3 je Švýcarsko nejbezpečnější zemí pro osamělé cestující po Slovinsku se skóre 22,3 (index kriminality) a 77,7 (index bezpečnosti) a Japonsku (index kriminality: 22,4; bezpečnostní index: 77,7).

Gruzie je čtvrtá, Island pátý, Chorvatsko sedmé, Česká republika osmé, Rakousko deváté, Dánsko desáté.

V roce 2018 byla Rwanda hodnocena jako druhá nejbezpečnější v Africe podle Global Law and Order Report, kde Gallupův index zákona a pořádku, který měří pocit osobní bezpečnosti lidí a jejich osobní zkušenosti se zločinem a vymáháním práva, ukázal, že 83 procent Rwanďanů má důvěru. . Je v místní policii a cítí se bezpečně, když v noci chodí sám.

READ  USA porazí Česko, 119–84 v Tokiu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *