Russell Howard říká, že je čas „legalizovat drogy“

Russell Howard studoval drogovou kontroverzi a navrhl, že legalizace této látky ve Spojeném království by mohla vyřešit spoustu problémů.

humorista Svůj argument přednesl během poslední epizody Russell Howard hna který se můžete podívat v klipu níže:

A co víc, studia ukázal jsem Přísnější tresty v drogových zákonech spotřebu nesnižují – ve skutečnosti zvyšují agresivitu trhu.

Howard si jasně přeje, aby se to změnilo, jak je vidět v posledním klipu, který začíná jeho mluvením o černé díře v britské ekonomice za 55 miliard liber, která má být naplněna škrty ve výdajích a zvyšováním daní.

Ministryně vnitra Soella Bravermanová zvažuje modernizaci konopí z drogy třídy B na drogu třídy A. Uznání: Mark Thomas/Alamy Stock Photo
Ministryně vnitra Soella Bravermanová zvažuje modernizaci konopí z drogy třídy B na drogu třídy A. Uznání: Mark Thomas/Alamy Stock Photo

Jak řekl komik, pokud bychom dekriminalizovali drogy, „země by mohla každý rok vytěžit téměř 20 miliard liber“.

Než začal vtipkovat, dodal: „Británie bohatne a kriminalita klesá.“ „Jediný problém: král Karel se bude muset schovat, protože když se dostaneš vysoko, určitě se mu pokusíš sežrat prsty.“

„Vládní drogová politika nefunguje,“ pokračuje. „Drogová úmrtí v Británii rok od roku roste již více než deset let.“

Kromě Portugalska mezi další země, které uvolnily své protidrogové zákony, patří Švýcarsko, Česká republika, Uruguay, Kanada, Mexiko a Nizozemsko.

„Naše vláda se musí řídit těmito zeměmi a jejich zákony,“ říká.

„Ale místo toho stále máme zákon o psychoaktivních látkách z roku 2016, který měl zakročit proti legálním maximům, ale nakonec omezil prodej všech druhů podivných věcí, včetně šlehačky a žab…

„Tímto a** vyhazujeme peníze daňových poplatníků a bohužel některé kategorie jsou relativně neškodné.“

Studie ukázaly, že psilocybin může pomoci lidem s depresí.  Kredit: Pexels
Studie ukázaly, že psilocybin může pomoci lidem s depresí. Kredit: Pexels

Howard poukazuje na studie, které ukazují Kouzelná houba Je to nejbezpečnější rekreační droga, zatímco legální drogy jako tabák a víno často vedou k rakovině a selhání jater.

„Dává to velký smysl.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *