Russell Crowe přijede na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2023

Může, ale nemusí se objevit jako oficiální host, ale hollywoodská hvězda Russell Crowe (z LA důvěrnéA zápasníka nedávno Exorcista papež fame) ve městě během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2023, který v českých lázních začíná 30.

Herec šířil festivalová média oznámením své osobní návštěvy prostřednictvím sociálních sítí. Crowe potvrdil, že bude v Karlových Varech na zahajovacím večeru 30. června v rámci svého turné „Indoor Garden Party“ se svou kapelou The Gentlemen Barbers a americkou zpěvačkou Marciou Hines.

Vzhledem k tomu, že Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ještě oficiálně neoznámil Croweovu hvězdnou návštěvnost možná Shodou okolností jsem ve městě během zahajovacího večera festivalu. Zdá se však pravděpodobné, že Crowe vystoupí na slavnostním zahájení festivalu a možná si odnese i jednu z hlavních cen festivalu.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary každoročně uděluje dvě ceny na zahajovacím a závěrečném ceremoniálu mezinárodně uznávaným hostům. Crowe si také může ve městě vyzvednout Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Mezi další nové příjemce patří Geoffrey Rush v loňském roce a Michael Caine a Johnny Depp v roce 2021.

Možná, že herec přiveze na festival některý ze svých nových filmů; Jeho horor ze zákulisí Projekt Georgetown a Aussie Actioner Špatná země Oba mají vyjít letos v létě.

Russell Crowe’s Indoor Garden Party je, jak to sám Crowe popisuje: „Událost, kapela, událost. Personál se mění, ale vždy je to velké, jako festival, kde shromáždím lidi, které miluji, hudebníky a vypravěče, a dáme na představení.“ Přehlídka bude údajně zahrnovat jak hudební vystoupení, tak herecké vyprávění.

Než se Crowe objeví v Karlových Varech 30. června, zúčastní se Garden Indoor Party na Maltě 17. června a v Catanzaru v Itálii 20. června, kde bude mít šanci pohostit místní obyvatele lahodným italským přízvukem, který použil. Exorcista papež.

Místo, vstupenky a další podrobnosti o akci Russell Crowe’s Indoor Garden Party v Karlových Varech 30. června zatím nebyly zveřejněny.

Minulý rok, Vrána Jmenoval se „Římský velvyslanec ve světě“. Starosta Roberto Gualtieri. Byl jsem také Vyhrál mezinárodní cenu roku GQale v únoru odmítl službu v japonské restauraci v Melbourne Za to, že nenosíte správné oblečení.

Letošní Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary se bude konat v českých lázních od 30. června do 8. července. dříve minulý týden.

READ  Doug Wilson ze Sharks zmínil, že konverzace Thomase Hurtla mají „jedinečnou dynamiku“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *