Rumunský hráč českého futsalového týmu říká, že bude reagovat na rasismus tím, že bude hrát lépe

A.C. v České republice. Joseph Cabao, Jr., futsalový hráč Sparty Braha, byl vyslechnut Richardem Samcem v pořadu „10 Minute Plus“ v Romeo TV v roce 2021. (Foto: Romeo TV)

„Nekradni z naší šatny.“ Jedná se o jedno z nejčastějších pomluv proti římskému futsalovému útočníkovi Josephovi Capiovi Jr. v jeho soupeřích A. AC Sparta Braha Nedávno rozhovor s Richardem Samcem Program Romeo TV „10 minut plus“.

“Vždycky si budu kopat paty a ještě lépe hrát, abych provokoval své protivníky,” říká Capio mladší o tom, jak přistupuje k takovým situacím. Podle jeho názoru by lidé měli k rasistickým urážkám přistupovat odděleně.

Sport je nejdůležitější věcí v životě sportovce. Velkým vzorem pro něj v dětství a dospívání byl jeho otec Joseph Kabao, SR, jeden z nejslavnějších útočníků mezi českými představiteli Futsalu v 90. letech.

„Hraní hry mě naučilo, jaká jsou pravidla. Mnoho Římanů je talentovaných, ale většina z nich to promrhá. Buď je táhnou jejich přátelé, nebo jim jejich rodiče nedovolí postupovat. Každý, kdo obchoduje, má šanci hru vyhrát. ztrácí normální potěšení, “řekl sportovec Romia. Řekl televizi.

Capio je za ním s juniorským 21-týmem Futsalu v České republice. Byl zasnoubený s týmem Olympic Malnuk a dva roky hrál za tým Benoit Srus Nat Chesapeake.

Poté, co se Malnack vrátil hrát za Copio, junior pomohl týmu postoupit do primární ligy ve hře. Dnes je A.C. Sparta hraje za Brahu.

READ  Česká hvězda se zjevnými odkazy na West Ham navštívila mnoho rámcových klubů

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *