Rumor: Nová hra DOOM odhalená na Xbox Show, která přichází na PS5

Rumor: Nová hra DOOM odhalená na Xbox Show, která přichází na PS5

Před Xbox Games Show příští měsíc Hry na doma zveřejnili novou zprávu, která tvrdí, že Bethesda plánuje během živého přenosu oznámit novou hru DOOM s názvem DOOM: The Dark Ages. Zdroje řekly webu, že nový titul z ID bude „inspirovaný středověkem“, což v podstatě potvrdilo, že bude sloužit jako prequel k restartu PS4 a DOOM Eternal.

To není vše: v samostatném tweetu od zasvěcených osob Nate nenávidí Říká, že hra bude odhalena jako multiplatformní titul s verzí PS5 oznámenou tam a poté během představení.

Po vydání Hi-Fi Rush, Pentiment, Grounded a Sea of ​​Thieves na PS5, PS4 a Nintendo Switch měl Microsoft pokračovat ve svém multiplatformním úsilí s více porty. Nicméně, oznámení o zbrusu nové hře vydané pro PS5 vedle Xbox Series S je velmi důležitý krok nad těmito zaostávajícími porty. Bude to jediná odhalená hra pro Xbox pro konzole Sony? Pro oficiální podrobnosti budeme muset zůstat naladěni na Xbox Games Show 9. června 2024.

READ  Red Dead Redemption 3 je údajně oficiálně v práci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *