Rubrika Tim Stiller: Jak virus propuká, epidemiologové dominují online v Cochise County | místní zprávy

„Hlavní problémy, které vidíme v našich nemocnicích, jsou personál 1,“ řekl v pátek ředitel zdravotnictví okresu Lee Thompson. „Jedna z našich nemocnic měla přibližně 51 svých pečovatelů s COVID. Mít možnost obsadit lůžka byla opravdu výzva.“

„Canyon Vista (nemocnice) nebyla v týdnech pod 100% kapacity,“ řekla v Sierra Vista. „U ED jsou více než 100% amplitudy.“

Thompson řekl, že státní grant mohl pomoci zejména nemocnicím v severní části kraje, protože by kraji umožnil zřídit bezplatná testovací místa. Lidé by tak nemohli chodit na testy do přeplněných nemocnic, kam docházeli.

English řekl, že představenstvo má zásadu nevracet předchozí rozhodnutí, což znamená, že je nepravděpodobné, že bude následovat příklad Pinal County a přijme grant později.

Mezitím úmrtnosti pokračují. Počet dosáhl 494 v sobotu, takže úmrtnost na COVID-19 byla 378 na 100 000 lidí, podle arizonského ministerstva zdravotnictví. To je více než celostátní míra 349 na 100 000, druhá nejvyšší ze všech států.

To vše se děje v kraji, který mezi sčítáním lidu v letech 2010 až 2020 ztratil 4,5 % své populace.

READ  Také kočky upadají do optických iluzí: NPR

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.