Royals živě: Queen varovala Sussexs ‚návštěva Spojeného království „nemůže mít vedlejší show“ | Royal | Zprávy

Královská komentátorka Camilla Tominey uvedla, že je důležité, aby vévoda a vévodkyně ze Sussexu nevzali pozornost pracujících členů rodiny, včetně princezny Anny, vévody a vévodkyně z Cambridge a hraběte a hraběnky z Wessexu.

Řekla, že je důležité, aby se oslavy příští měsíc konaly kolem královny.

Pro The Telegraph: „Můžete zahrnout Sussexy, ale nechcete takovou vedlejší show pro Harryho a Meghan, když je hlavní událostí HMQ královna, a stejně tak tu budou další členové královské rodiny, kteří budou pořád dělat každý den. grind, který bude nerad, když ho Harry zastíní.“ A Megan, i když to nepřiznají.

„Nechtěli byste mít takové jako princezna Anne a hrabě a hraběnka z Wessexu, například sázet stromy den co den, odhalovat obrazy a chodit do královských obálek jen proto, aby se média plně zaměřila na Harryho a Meghan, kteří nemají absolutně žádnou roli v takzvané rodině.“ .

Její komentáře přicházejí před královniným platinovým jubileem, které se koná od 2. do 5. června a jehož se Harry a Meghan vyjádřili, že byli „nadšení a poctěni“ se zúčastnit.

Pár se ale ke královně na balkoně Buckinghamského paláce nepřipojí, protože toto privilegium je omezeno pouze na pracující členy společnosti.

Bude to poprvé, co se královna setká s dcerou prince Harryho, Lillibit Dianou.

Sledujte níže pro živé aktualizace…

READ  Hamlinův asistent mu ukázal obraz proroka Mohameda. Přišla o práci.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.