Rotterdam se plaví z Holland America Line s prvotřídní plovoucí uměleckou galerií v hodnotě více než 4,1 milionu dolarů

RotterdamHodnota umělecké sbírky se odhaduje na více než 4,1 milionu dolarů sponzorované OsloYSA design a LondýnSe sídlem ve společnosti ArtLink, která spolupracovala s renomovaným provozovatelem hotelového designu Tihany Design. Výsledkem je muzeum na moři, které uchovává 2 645 kusů různých děl v hodnotě od 500 dolarů ke mě 620 tisíc dolarů které se rozprostírají po podlažích, veřejných místnostech a halách.

Zastoupeno je více než 37 národností RotterdamUmělci, z nichž pochází největší počet přispěvatelů HolandskoA Spojené státy americké A Spojené království. Umělci také pocházejí z ArgentinaA AustrálieA RakouskoA BelgieA BrazílieA KanadaA ČínaA Česká republikaA DánskoA Dominikánská republikaA EstonskoA FinskoA FrancieA NěmeckoA ŘeckoA MaďarskoA IslandA IzraelA Itálie, Korejská republika, NorskoA FilipínyA PolskoA PortugalskoA RumunskoA RuskoA SkotskoSrbsko ŠpanělskoA ŠvédskoA ŠvýcarskoA krocan A Ukrajina.

Mnoho kusů se zaměřuje na zábavu, předvádí témata hudby, tance a pohybu a vetkává lodní vyprávění o „novém zvuku plachtění“ do umění. Pracuje v mnoha médiích, včetně fotografie, kresby, smíšených médií, ilustrace, grafiky a sochařství.

Historie linie Holland America nachází domov Rotterdam
holandský America Line nejnovější Rotterdam Je to sedmá loď ve flotile, která nese toto jméno a některé dřívější umělecké dílo Rotterdam VI, který ze společnosti odešel v roce 2020, našel nový domov v nové budově. Nyní je v provozu osm historických obrazů Rotterdam, včetně fotografování Rotterdam 1A Rotterdam IIA Rotterdam 3, Rotterdam 4 A Rotterdam F. Loď také hostí tři předchozí Rotterdam Modely lodí a zvonek z Rotterdam VI Dá se najít v houbách.

Zábavná fakta, čísla a zajímavosti o Rotterdamumělecká skupina:

 • Největší a nejdražší kus je „Harps“, 7,5tunová socha z nerezové oceli v chodbě, která se rozkládá na třech podlažích. Díky dynamicky se měnícím reflektorům a zrcadlovému stropu je dílo úžasným ústředním bodem na plátně. „Harps“ vyrábí a navrhuje ArtLink na základě konceptu navrženého Tihanym. oceněno na 620 tisíc dolarů.
 • Nejmenší podnik od Betty Pepper, která využívá přepracované knihy a přidává složité detaily a scény vytvořené ze starých map. Jsou vidět na předním schodišti mezi patry 7 a 8. Rozkošné malé prvky jsou důkazem Pepperovy schopnosti pracovat v měřítku, které zvládne jen málo umělců.
 • Každý ze schodů má závit, který sahá shora dolů. Téma předního schodiště je architektura, střední schodiště hudba a zadní schodiště zoologie.
 • Nejstarší umělec je baron Wollman (zemřel), narozen 1937. Americký občan byl od roku 1967 do konce roku 1970 hlavním fotografem časopisu Rolling Stone. Patří mezi elitu a nejuznávanější fotografy 20. století.
 • Nejmladším umělcem je Leva Berlandi. 31letý vycházející umělec je studentem Lotyšsko A v Neptunově síni má výraznou malbu.
 • Stejně jako u Rudyho mořská sůl zaměstnanost Nový státŠéfkuchař Rudy Sodamin syn a začínající umělec Magnus Sodamin Vytvořil vizuálně stimulující nástěnnou malbu, která zdobí stěnu jmenovce specializované restaurace svého otce Rotterdam. Dílo se nazývá Svátek oceánů a měří 23 stop na délku a 3,6 stop na výšku.
 • italský umělec Federico Peschi Přispívá k zahájení rozhovoru, který je magicky spojen s designem lodi. Jeho fotografie zachycují, jak by hudba vypadala, kdybychom ji mohli nejen poslouchat, ale i vidět. Na jednom obrázku se vně klavíru vznášejí balónky, které představují blednutí něčeho, co se při jeho vzniku vypařuje do vzduchu, jako je například zvukový prvek.
 • Jedním z nejpoutavějších a nejdražších kousků je oslnivý a svítící krystal „The Key“ (Triple Key) vytvořený holandským umělcem. Hans van Bentem Pro palubu 3, prostřední loď. Kus se odhaduje na 27 000 dolarů.
 • Sklolaminátová socha vydry na zadním schodišti chodby v 9. patře od španělského umělce je považována za nejavantgardnější kousky sbírky Okuda San Miguel. San Miguel je známý svým osobitým stylem barevných geometrických vzorů zobrazujících zvířata, lebky, náboženské ikony a lidské postavy.
 • V jezdeckém areálu dílo s názvem „Billy Holiday„od kdo jsou oni?. Skládá se z 3 mil vláken – celkem 8000 vláken. Manžel Abakumové je matematik, který vyvinul algoritmus, který jí umožňuje vytvářet obrazy z nití, které mění barvu bez použití barvy.
 • Jedním z nejcennějších děl je kombinovaná technika na plátně v 8. patře předního schodiště Mehdiho Ghadianloua, íránského umělce, malíře a nástěnného umělce známého svými obřími nástěnnými malbami trompe l’oeil. Gadianlo nedávno uspořádalo samostatné výstavy v hliníkové peří Showroomy v Paříž A BruselA nyní si hosté Holland America Line mohou vychutnat její podmanivé umění.
 • Youngsun Jang |, z Korejské republiky, svařuje průřezy trubek z nerezové oceli, aby vytvořily skupiny „buněk“, pak je spojuje dohromady, aby reprezentovaly různé organismy. NS Rotterdam, vytvořil sochy na violoncello a flétnu pro BB King’s Blues Club/Lincoln Center Stage.
 • Živé dílo Lisy Krannichfieldové je vystaveno ve speciální restauraci Club Orange. V jejích dílech se mísí mužské a ženské hranice a zkoumají, co to znamená být moderní a vyjadřovat se.
READ  Karlovy Vary odkládají akci 2021 na konec srpna, protože pandemie nadále poškozuje evropské filmové festivaly

umění na palubě Rotterdam Má jednu z nejlepších sbírek na moři. Hosté mohou obdivovat podlahy uvnitř i venku a objevovat inspirativní díla z celosvětového setkání začínajících umělců, kteří sdílejí prostory po boku některých z nejuznávanějších světových talentů.

ZDROJ Holland America Line

Související odkazy

http://www.hollandamerica.com

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.