Romani Kick Boxer vyhrál čtvrtfinále klece na CTA – slovenský OKTAGON MMA, stáhl se po zranění

Romský kickboxer Vaklav Sivak poprvé soutěžil 27. října 2021 v platu Octagon za program MMA. (Foto: Octagon TV)

Voglav Sivak, člen římské komunity zastupující mistra světa amatérského kickboxu v České republice, se včera večer představil v zápase v kleci. OKTAGON Zaplaťte za sledovací kanál v pořadu „PODZEMÍ: Poslední muž stojící“. Přehlídka představovala osm bojovníků soutěžících o vítězství, známých jako pyramida.

Přestože Sivak vyhrál čtvrtfinále, musel kvůli zranění odstoupit ze zbytku turnaje. V rozhovoru pro televizi Octagon po vítězství nad britským rivalem Bailey Suckton řekl: „Byl jsem odhodlán vyhrát pyramidu a ukázat, co jsem vytvořil. Dostal jsem tři stehy, zraněnou nohu a bohužel se musím stáhnout.“

Sivak později zveřejnil na sociálních médiích, že hlavním důvodem, proč ustoupil, bylo šití na obočí. Opustil zápas se zraněnou rukou.

„Toto je nejobávanější herní výzva všech dob. Koncept osmistránkové pyramidy nás zavede k základům bojového umění. Aby se stal bojovným šampionem, musí porazit tři soupeře současně,“ řekl Ondřej Novotný, majitel a inzerent OKTAGONU na serveru OktagonMMA.cz.

Ve svých 20 letech se stal mistrem světa 2019 v soutěžích pořádaných Sivakem Světová asociace organizací kickboxu A je jedničkou na světě v amatérském kickboxu. Na konci roku 2020 se stal mistrem České republiky v klasickém boxu.

READ  Druhé nohy žen v evropském play-off UEFA | UEFA Dámské Euro

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *