Roller Champions, roller derby od Ubisoftu, vyjde 25. května

Roller hrdinovéDerby, free-to-play PvP derby hra, byla poprvé odhalena na E3 2019 společností Ubisoft a nyní víme, kdy hra dorazí. Roller hrdinové Vydání je naplánováno na 25. května na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One a Xbox Series X. Pro Nintendo Switch, Stadia a Amazon Luna vyjde později.

Gramatika Roller hrdinové Jednoduché: Dvě skupiny po třech hráčích závodí po dráze a soutěží o udržení míče. Čím více kol tým dokončí při přenášení míče, tím více bodů získá, když jej nakonec prohodí brankou. Pokud jim ale soupeř vytrhne míč z rukou, o tyto lahodné body přijde. Pohyb je velmi důležitý. Hráči se musí držet v bezpečí, pokud mají míč, nebo porazit své soupeře, aby získali výhodu. Náměstí také vypadá větší než život, s obrovskými škálovatelnými stěnami, blikajícími světly a můžeš vidětStejně jako proudy světla, které následují každého soutěžícího.

Postupem času mohou hráči odemykat nové ligy a stadiony, což znamená vzestup z derby nováčka na hlavní hvězdu. Jak hráči odemykají nové předměty, mohou si upravit svého hrdinu a vytvořit tak děsivého nebo úžasného avatara. Raketoví hrdinové Je to bezplatná hra, ale exkluzivní kosmetické odměny budou zajištěny za Roller Pass podle sezónního plánu.

READ  Toto jsou nejlepší aplikace ke stažení do nového iPhonu a iPadu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *