Roller Champions, roller derby od Ubisoftu, vyjde 25. května

Roller hrdinovéDerby, free-to-play PvP derby hra, byla poprvé odhalena na E3 2019 společností Ubisoft a nyní víme, kdy hra dorazí. Roller hrdinové Vydání je naplánováno na 25. května na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One a Xbox Series X. Pro Nintendo Switch, Stadia a Amazon Luna vyjde později.

Gramatika Roller hrdinové Jednoduché: Dvě skupiny po třech hráčích závodí po dráze a soutěží o udržení míče. Čím více kol tým dokončí při přenášení míče, tím více bodů získá, když jej nakonec prohodí brankou. Pokud jim ale soupeř vytrhne míč z rukou, o tyto lahodné body přijde. Pohyb je velmi důležitý. Hráči se musí držet v bezpečí, pokud mají míč, nebo porazit své soupeře, aby získali výhodu. Náměstí také vypadá větší než život, s obrovskými škálovatelnými stěnami, blikajícími světly a můžeš vidětStejně jako proudy světla, které následují každého soutěžícího.

Postupem času mohou hráči odemykat nové ligy a stadiony, což znamená vzestup z derby nováčka na hlavní hvězdu. Jak hráči odemykají nové předměty, mohou si upravit svého hrdinu a vytvořit tak děsivého nebo úžasného avatara. Raketoví hrdinové Je to bezplatná hra, ale exkluzivní kosmetické odměny budou zajištěny za Roller Pass podle sezónního plánu.

READ  Pokémon GO-Style Harry Potter Mobile od Niantic je ukončen

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.