Roger Federer reaguje na ‚bláznivý‘ moment Igy Suateka v United Cupu

Odpověď Rogera Federera na „šíleného“ vítěze United Cupu Iga Swiateka. Foto: Getty

Roger Federer se připojil k tenisovým fanouškům, kteří obdivují A Hloupý vítěz od Igy Swiateka v neděli večer v FA Cupu. Swiatek se spojil s Hubertem Hurcakzem, aby vyhrál smíšenou čtyřhru, která zajistila Polsku vítězství 4:1 nad Kazachstánem.

Hurkacz předtím vyhrál 7-6 (10-8) 4-6 6-3 nad Aleksandrem Bublikem, než Magda Linette dala Polákům vedení 3-1 vítězstvím 6-2 6-1 nad Zybek Kulambajevovou. Swiatek a Hurcakz se dostali na 4-1 výhrami 6-3 6-4 nad Grigoriy Lomakinem a Zhibek Kulambayeva.

‚co jsi chtěl‘: Ash Party zvedá víko „překvapení“ po odchodu do důchodu

‚to není fér‘: Drama australského tenisu prošel Rafael Nadal

Během smíšené čtyřhry vytvořil Swiatek to, co bude považováno za jeden z nejlepších záběrů roku (opravdu). Světová jednička vedla v prvním setu 3:2 a zahrála si mimořádnou výhru kolem mantinelu poté, co si vynutila střelu od Lomakina.

Míč Swiateka procestoval mezi tyčí sítě a sedadlem rozhodčího a dopadl za čáru pro čtyřhru. Úžasný záběr zanechal fanoušky i komentátory v úžasu.

„Jaká rána Swiateka,“ řekl jeden z komentujících. „Neuvěřitelné. Jedna z tref na turnaji.“

Další dodal: „To bylo naprosto úžasné. To bylo úžasné. Neuvěřitelná střela.“

Swiatek se později v neděli večer na Twitteru zeptal Federera, zda souhlasí. „To bylo šílené,“ odpověděl Federer, který svého času vyprodukoval jeden nebo dva podobné záběry, čtyřmi „omráčenými“ emotikony.

Casper Rudd v působivé show v United Cup

zatímco, Casper Rudd na Australian Open Začal působivě, zatímco Petra Kvitová zajistila své první vítězství v United Cupu pro Českou republiku, když porazila Němku Lauru Siegemundovou.

Vítězství Kvitové 6:4, 6:2 zajistilo její zemi vedení 3:0 k vyrovnání poté, co německá hvězda Alexander Zverev porazil Jiřího Lechku, když se den předtím vrátil po zranění. Německo vyhrálo druhou soutěž mužské dvouhry a smíšené čtyřhry, ale oba týmy zvítězily 3:2.

READ  Alumnus Mackenzie Hagemeister, čeští spolužáci mluví v pátek na zimním zahajovacím ceremoniálu UNK - UNK News

V Brisbane bojoval světový hráč číslo 3 Ruud o udržení Norska naživu, když porazil Brazilce Thiaga Monteira 6-3, 6-2. Poté, co ho zranění kotníku vyloučilo z loňského Australian Open, se Ruud dostal do finále na francouzském i americkém šampionátu a vyšplhal se na druhé místo na světě.

„Je to vždy osvěžující probuzení 1. ledna. Vždy se cítím velmi motivovaný přijet sem do Austrálie,“ řekl. „Loňský rok byl trochu nešťastný, takže jsem opravdu nadšený z dobrého začátku sezóny a toto je perfektní způsob, jak začít.“

Casper Ruud, zde na obrázku hraje za Norsko v Poháru národů.

Casper Rudd v zápase proti Norsku v Poháru federace. (Foto Chris Hyde/Getty Images)

Brazílie vyhrála nerozhodný výsledek 4:1, protože Laura Pegosiová porazila Ulriki Ikere 6:3 6:4 v gumové soutěži žen ve dvouhře, Brazílie také vyhrála smíšenou čtyřhru. Chorvatsko také vyhrálo remízu proti Argentině.

Petra Martic odvedla práci v prvním zápase večera za Chorvatsko, když podržela Nadju Podoroskou 6-2 4-6 6-1 a poskytla svému týmu výhodu 3-0. Chorvatsko podlehlo druhé prohře Argentiny 5:0 poté, co už ho kanibalizovala Francie.

Austrálie a Španělsko se utkají v pondělí večer V mrtvé remíze poté, co si Velká Británie zajistila postup do dalšího kola po vítězstvích nad oběma zeměmi. Rafa Nadal se před Australian Open utká s Alexem de Minor v masivní formě zúčtování.

s AAP

klikněte zde Chcete-li se přihlásit k odběru našeho newsletteru, získáte nejnovější zprávy z Austrálie a z celého světa.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *