Rodinný výlet Chrise Hemswortha a Elsy Pataky do Prahy byl chaotický a romantický

Rodina Hemsworthů je momentálně v Praze, aby si užila jídlo a chladné počasí. Chris Hemsworth a Elsa Pataky sdíleli rozkošné fotky a videa z výletu v posledních dnech a je jasné, že si spolu užívají speciální chvíle. Chris se podělil o jejich první pohled na jejich cestu pomocí vtipného videa, na kterém si Elsa s rozcuchanou tváří, jak si bez výčitek pochutnává na krémovém koblihu. „Vypadáš dobře,“ vtipkoval na svou ženu. „Tady v Praze, děkuji, že mě moje žena učí svým úžasným evropským gastronomickým dovednostem,“ vtipkovala herečka v titulku.

Po krému dostanou Elsa a Kris romantickou kresbu, která překreslí portrét líbajícího se páru. V popisku prozradila, že rozkošnou fotku pořídil jejich syn Sasha, což je docela působivé. „Když najdete správnou desku ve správnou chvíli!“ Elsa okomentovala fotogalerii, která obsahovala usměvavé selfie s Chrisem a další s jejich dcerou Indií (9) a jedním z dvojčat, buď Sashou, nebo Tristanem (7).

V pondělí Chris sdílel další video z výletu, kdy s jedním ze svých chlapců dělal hudbu na něco, co vypadá jako xylofon. „Toto je verze scény z hůlek rodiny Hemsworthů z filmu Big. Ale místo toho rozkošného dua z flotily hraje rytmus můj syn, když trhám příliš agresivní singl,“ vtipkoval v titulku. Sólo bylo tak agresivní, že dokonce i herec Thor vypadal, že se trochu nafoukl, jakmile dotančil.

READ  Město Kansas se shromažďuje a slzy, písně a vzpomínky pamatují na hrdinu korejské války otce Emile Caponeho

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.