Rockstar Energy Drink spojuje síly s Xboxem, aby vylepšil herní zážitek

Rockstar Energy Drink, značka nápojů pro ty, kteří to všechno potřebují a rádi dělají, rozdmýchává žízeň fanoušků po hraní s novým partnerstvím Xbox. Tyto dvě značky se spojily, aby nadchly hráče exkluzivními designovými boxy, nepřehlédnutelnými cenami pro Xbox a členstvím Xbox Game Pass Ultimate.

Plechovky Rockstar Energy Limited Edition, které lze zakoupit ve Velké Británii, Francii, Belgii, Polsku, České republice a na Slovensku, budou od 1. října do 31. prosince obsahovat odvážná umělecká díla ze tří ikonických her; Nekonečná aura, Fallout a Elder Scrolls.

Každá limitovaná edice může obsahovat QR kód, který hráčům poskytne měsíční členství ve službě Xbox Game Pass Ultimate. Členství poskytuje přístup ke knihovně stovek vysoce kvalitních her a také výhodám Xbox Live Gold. Hrajte hry na konzoli, PC a prostřednictvím Xbox Cloud Gaming a získejte členství v EA Play. Pro ty, kteří již mají Xbox nebo PC Game Pass, QR kód v krabici upgraduje jejich měsíční členství na Xbox Game Pass Ultimate, takže si vždy mohou zahrát něco nového.

Herní fanoušci prostřednictvím sociálních kanálů Rockstar EU budou mít šanci vyhrát řadu cen, včetně stylové, plně digitální konzole Xbox Series S nové generace, aby mohli pokračovat ve svém pátrání ve velkém stylu.

Viktoriya Ustenko, vrchní ředitel marketingu společnosti Rockstar Energy Drink, k tomu poznamenala: „Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naše partnerství s oblíbeným herním centrem Xbox. Ať už je to vzpruha, která vás protáhne celým dnem, nebo podpoří herní sezení s přáteli, Rockstar Energy Drink dává fanouškům náskok, který potřebují. Jelikož se hraní her stalo jednou z nejrychlejších a nejlepších forem zábavy*, o které se naši fanoušci starají, je toto partnerství dokonalým krokem k tomu, abychom hráčům pomohli prosadit jejich vášeň.“

READ  Vrána s Billem Skarsgårdem a FKA Twigs se nyní natáčí v Praze - Prague Reporter

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.