Robinhood Cash Card Review 2023 – poradce Forbes

Robinhood Cash Card je jedinečný produkt. I když nenabízí cash back za všechny nákupy jako některé tradiční debetní karty, program odměn zaokrouhlení vám může pomoci dobít zůstatek na vašem investičním účtu. Zde je srovnání karty s podobnými produkty.

Debetní karta Acorns Visa vs. Robinhood Cash Card

Debetní karta Acorns Visa je nabízena poradcem bot Acorns a je podobná hotovostní kartě Robinhood. Pokud si otevřete běžný účet u Acorns, můžete zaokrouhlit své transakce a investovat rozdíl. Na rozdíl od Robinhood nebude Acorns nabízet další bonus za hrubé transakce.

Na běžném účtu Acorns se neplatí žádný měsíční poplatek za údržbu a není vyžadován minimální zůstatek. Zákazníci mají přístup k více než 55 000 bankomatům bez poplatků. Žaludy zpracují přímé vklady až o dva dny dříve, stejně jako Robinhood.

Kreditní karta Fidelity® Rewards Visa Signature®* Hotovostní karta Robinhood

Kreditní karta Fidelity® Rewards Visa Signature®* Není to debetní karta, ale je to jedna z nejlepších možností pro spotřebitele, kteří chtějí odměny, které mohou uplatnit na akciovém trhu.

Kreditní karta nabízí 2% cash back z každého způsobilého čistého nákupu a můžete vložit hotovost na způsobilý účet Fidelity, včetně účtu Roth nebo tradičního individuálního důchodového účtu (IRA).

Největší rozdíl mezi touto kartou a kartou Robinhood Cash je v tom, že se jedná o kreditní kartu, takže pokud každý měsíc nesplatíte celý svůj zůstatek, mohou vám vzniknout obrovské úroky. IRA však přichází s několika daňovými výhodami, které makléřské účty postrádají, takže může být lepší volbou, pokud si spoříte na důchod a ještě jste nevyčerpali IRA.

minimální

Pokud již máte makléřský účet prostřednictvím Robinhood, přidání hotovostní karty Robinhood vám může pomoci zvýšit vaše vejce při každodenní útratě. Karta má své limity, ale také přichází s štědrými odměnami debetními kartami bez dalších poplatků.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *