Risks of Rain Returns oznámeno pro Switch, PC

Risks of Rain Returns oznámeno pro Switch, PC

Nasazení převodovky a vývojář tulákové hry oznámit riziko návratu deštěvylepšená a vylepšená verze originálu nebezpečí deště pro konvertuje A PC (parní). Spuštěna bude v roce 2023.

Níže je přehled hry prostřednictvím souboru Steamová stránka:

Kolem

Pečlivě navržené, krásně přepracované a plné nových způsobů hraní –nebezpečí deště Je zpět a lepší než kdy předtím! Ponořte se do ikonického světa roguelike Plněné jedinečnými kombami kořisti, zcela novými, přepracovanými přeživšími multiplayera více!

Objevte nové způsoby hraní

Zdokonalujte své dovednosti a schopnosti, objevujte nové přeživší a vrhněte se do postupně silnějších kol! Odhalte tajemství starověkého designu dřímajícího pod povrchem Petrichora V. Hledejte pod každým pařezem, kamenem a gupem a najděte nové způsoby hraní!

15 přeživších zvládnout

Mnoho přeživších uprchlo před záhadným útokem na vaši loď. Hoďte kostkami a dodejte chladnou spravedlnost, když se Chef vrátí, zůstaňte v první linii a chraňte svůj tým jako Enforcer, nebo nakreslete cestu z toxického kalu jako oblíbené fialové monstrum všech: Acrid! Vytvořte nové cesty k prozkoumání s 15 jedinečnými přeživšími, z nichž každý má nové schopnosti, které je třeba zvládnout. Dva zcela noví přeživší debutují v riziko návratu deště.

Hrajte sólo nebo shromážděte svou posádku

Dostaňte se na střechu sami nebo se svou posádkou! Vyberte si přeživší, kteří si navzájem doplňují své silné a slabé stránky, nebo pokračujte a vyberte si, kdo má největší zbraně (spoiler: je to nakladač). Až čtyři hráči online a na gauči družstevníV této bitvě nejste sami.

riziko návratu deště Obsahuje nový a vylepšený multiplayer, který zajišťuje, že jediná věc, která odděluje přežití vaší posádky, jsou stále rostoucí hordy Petrichora V.

výkonné snímače

Probojujte se na střechu a zároveň odkryjte cenný náklad. Tyto předměty fungují jako vaše spása, pomáhají vám pohybovat se rychleji, způsobovat větší poškození nebo skákat o něco výš. Ještě jiní vás zmocní dramatičtějšími způsoby – jako je vzácné ukulele, které zvýrazňuje vaše útoky elektrizující hudbou.

Pokud toužíte po ofině, vsaďte na lesklou Monstrum A sledujte, jak i vaše všední útoky propuknou v záplavě nádherných explozí. Kouzlo přichází v nečekaných kombinacích, které vytvoříte. Exploze řetězového blesku je pouze začátkem vašeho zběsilého mistrovského díla!

Nebezpečí Petrichora V

Populace Petrichoru V je stejně rozmanitá jako mnoho planet, které kdysi nazývali domovem. S těmito monstry blízko vyhynutí na jejich vlastních světech je tajemná síla přivedla na Petrichor V. Planeta se rychle stala domovem nejnebezpečnějších monster v galaxii, která nebyla spokojena s Vetřelci (aka VY).

Artefakty pro pravidla ohýbání

Rozmanitost je příchutí destrukce. Vyberte si z více než 10 artefaktů, z nichž každý změní vaši cestu! Možná chcete začít s náhodným předmětem vybavení, který se mění pokaždé, když je použit, nebo možná chcete zažít nekontrolovatelnou invazi goblinů každých 10 minut. Hrajte si s kombinacemi artefaktů a objevujte nové a vzrušující způsoby hraní.

Podívejte se na trailer a poznámky pro vývojáře níže. Podívejte se na první screenshoty v galerii.

READ  Vědci tvrdí, že nejmenší lidskou kostrou ptáka je okřídlený čip

Přívěsová reklama

Vývojářské nápady

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *