Říká se, že Apple Watch Series 7 mají ploché strany a větší obrazovky

Podle reportéra Bloomberg Marka Gormana budou nadcházející Apple Watch představovat svůj první nový hardwarový design po letech zaměstnanost zprávy. Gurman říká, že hodinky Apple Watch Series 7 budou mít „rovnější obrazovku a hrany“, což je zdánlivě pokračování snahy Applu zploštit boky každého produktu v jeho nabídce.

Obrazovka je údajně o něco větší než současné panely řady 6 a velikosti pouzder budou také o něco větší než dříve, přičemž každý model dostane 1 mm náraz na 41 mm a 45 mm. Neověřené uniklé fotografie minulý týden naznačovaly totéž 41 mm A 45 mm škálování. Gurman říká, že Apple bude obsahovat několik nových ciferníků, aby co nejvíce využil prostor na obrazovce.

Kromě fyzického vzhledu bude mít řada 7 podle Gurmana také rychlejší procesor. Říká se však, že letos nedojde k žádným zásadním upgradům zaměřeným na zdraví, přestože Apple „může“ do modelu pro příští rok zahrnout čidlo tělesné teploty.

Aktualizovaný design řady 7 bude pokračovat v tempu každé tři roky pro hlavní hardwarové aktualizace Apple Watch. Poprvé a naposledy, kdy Apple změnil design těla Apple Watch, byla řada 4; Tento základní vzhled zůstal v celé sérii 6 nezměněn, s výjimkou zavedení nových materiálů a povrchových úprav.

Apple obvykle oznamuje nové hodinky v září, takže odhalení řady 7 nemusí být daleko. V loňském roce byly hodinky Series 6 a SE významným oznámením na zářijové akci společnosti Apple, přičemž odhalení iPhonu 12 bylo posunuto zpět na říjen.

READ  Všechny herní notebooky přicházející v roce 2022, které obsahují nejnovější technologie Intel, AMD a Nvidia

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *