Režisér Random: Smash Bros. Masahiro Sakurai si právě koupil Xbox Series X

Sakurai včera upoutal naši pozornost, když byl Sdílejte fotku, na které jede na koniA nyní znovu získává pozornost sociálních sítí, tentokrát proto, aby mu koupil Xbox!

Ano, správně – řediteli Hra Super Smash Bros Ultimátni Konečně se mu do rukou dostala nejnovější a nejvýkonnější konzole od Microsoftu, Xbox Series X. Celkově vzato je Sakurai hráč – není tedy překvapením, že do svého herního nastavení přidal nejnovější Xbox, který již obsahuje Nintendo Switch a PlayStation 5.

Zde je přibližný překlad Google spolu s odpovědí z oficiálního účtu Xbox Twitter:

„Rok po vydání jsem ho konečně koupil…! Může být ovlivněn Coronou, ale stále bude těžké sehnat herní hardware.“

Xbox právě dosáhl 20. výročí a to Konečně Zdá se, že na japonském herním trhu získává určitou pozornost – díky Game Pass a xCloud, které lze hrát na více zařízeních. Xbox Series X funguje | V oblasti se daří i S.

Právě tento týden bylo potvrzeno, že kombinované prodeje Xbox Series X | S již překonalo celkové doživotní prodeje Xbox One. Jak je uvedeno na našem sesterském webu Čistý XboxNové systémy Microsoftu převedly přibližně 116 119 jednotek za jeden rok ve srovnání se 114 726 jednotkami Xbox One po zhruba sedmi a půl letech.

Jak potvrdil Xbox Japonsko se stalo nejrychleji rostoucím trhem v systému, a vyplývá z Xboxu, který popisuje, jak chce rozšířit svůj dosah v tomto regionu – zajištěním více japonských partnerství a japonských her pro své služby.

nekonečná aura Na pódiu 8. prosince, tak možná se na to Sakurai připravuje. Nějaké další doporučení pro něj? Máte Xbox? Zanechte komentář níže.

READ  Tato elektrická koloběžka, o které jste nikdy neslyšeli, vytváří nový rekord v pozemní rychlosti

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.