Režisér Final Fantasy 14 se omlouvá za problémy s předběžným přístupem Dawntrail

Režisér Final Fantasy 14 se omlouvá za problémy s předběžným přístupem Dawntrail

Režisér Final Fantasy 14 Naoki Yoshida se omluvil za problémy v Dawntrail, nejnovějším rozšíření aktuálně dostupném v Early Access.

v Příspěvek na bloguYoshida se omluvil fanouškům, kteří si hru předobjednali a odemkli tak Early Access verzi, a vysvětlil, co způsobilo některé problémy a jak je vývojářský tým ze Square Enix plánuje řešit. Také navrhl, že oprava hotfix dorazí někdy „tento týden“ spolu s krátkou dobou údržby serveru.

„Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří hráli Dawntrail od začátku Early Access,“ řekl Yoshida. „Nicméně bych se chtěl upřímně omluvit za problémy, které jsme identifikovali.“

Snad nejpozoruhodnější jsou problémy s verzí pro Xbox, protože herní klient může při pohybu mezi lokacemi zcela přestat reagovat. „Naše předběžné vyšetřování ukazuje, že tento problém je pravděpodobně způsoben jevem známým jako fragmentace paměti,“ řekl Yoshida.

Rád bych se upřímně omluvil za problémy, které jsme identifikovali.

Square Enix hledá řešení tohoto problému, ale podle Yoshidy bude trvat „několik dní“, než bude jakékoli řešení uvolněno. Je to proto, že každý patch musí projít nesčetnými kontrolami týmu QA.

„Pracujeme na co nejrychlejším urychlení vydání této opravy, ale s lítostí musíme říci, že tento proces bude nějakou dobu trvat. Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti, které to způsobilo, a děkujeme za vaši trpělivost a pochopení, když pracujeme na řešit tento problém,“ řekl.

Zároveň se hráči mohou setkat s tímto problémem méně často, pokud hrají ve světech s nízkým počtem obyvatel. „Dokud problém nevyřešíme, doporučujeme vám zvážit hraní v datových centrech Dynamis, Shadow nebo Oceania,“ řekl Yoshida.

Nadcházející oprava bude také řešit nefunkční schopnosti zmrazení a problém s vykreslováním animací pro postavy Cerain.

READ  Aktualizace Galaxy S21 přináší režim 3x Hyperlapse, vylepšený výkon fotoaparátu

„Výše uvedené problémy byly klasifikovány jako vysoká priorita,“ řekl Yoshida „Jsou předmětem vyšetřování na našem vývojovém serveru a jsou systematicky řešeny. Zvažujeme vydání rychlé opravy, k níž pravděpodobně dojde někdy tento týden.“ což se stane.“ „Bude to doprovázeno krátkým obdobím údržby.“

Je tedy pravděpodobné, že všechny tyto problémy budou stále přítomny v Dawntrail, až bude plně vydán zítra, 2. července 2024. Patch doprovázející verzi 7.0 přinesl do hry také mnoho pozitivních změn, jako jsou nové oblasti a questy, vylepšené kvalita života, obrovský grafický upgrade a funkčnost Viper a Pictomancer, ale zdá se… Není to bez některých frustrujících chyb.

Stránka Dawntrail na Steamu je také plná průměrných recenzí, a zatímco rozšíření Final Fantasy 14 obvykle získávají širokou chválu od fanoušků a kritiků, Dawntrail klesl na „smíšené“ hodnocení. A i když je „bombardování recenzí“ běžnou taktikou pro hráče, kteří chtějí vyjádřit svou frustraci, aktuální hodnocení uživatelských recenzí Dawntrail na Steamu se zdá být spíše výsledkem skutečných stížností než chyb.

Ryan Dinsdale je nezávislý reportér v IGN. Celý den bude mluvit o Zaklínači.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *