Republikáni z Top House se omlouvají „hanebným“ vesmírným silám

Na úterní konferenci byl Zaki dotázán, zda Biden učinil nějaká rozhodnutí o budoucnosti vesmírných sil, která byla kongresem zřízena v prosinci 2019 s podporou Trumpovy administrativy.

„Aha. Vesmírná síla. Toto je dnešní let, “odpověděl Zackie a porovnal předchozí otázku s barevným schématem Air Force One. „Prostě jsme si toho všimli. Rád zkontroluji naše kontakty na vesmírné síly. Netuším, o koho jde. Uvidíme, jestli o tom budeme mít nějaké aktualizace. “

Zástupce Michael Waltz (R-Fla.) Pomlouval Bílý dům za Sackieho komentáře o vesmírných silách a uvedl, že byl založen za účelem ochrany národní bezpečnosti a ekonomických vesmírných misí před čínskými hrozbami.

„Toto je další příklad Bidenovy administrativy, která nebere Čínu příliš vážně, pokud jde o snížení neuvěřitelného pracovního vytížení astronautů,“ řekl Waltz, zakládající člen Sněmovny kosmických sil Sněmovny.

Odborníci se všeobecně domnívají, že Bidenova administrativa udrží vesmírné síly, protože podnikne kroky na Capitol Hill k odstranění větve.

Mluvčí letectva to odmítl komentovat. Bílý dům neodpověděl okamžitě na žádost o komentář.

Vesmírná mise USA pro národní bezpečnost byla zpolitizovaná za bývalého prezidenta Donalda Trumpa, který bude o nových odvětvích hovořit na politických shromážděních a vyjádří nadšení příznivců. Tato služba se brzy stane krmivem pro Hollywood a inspiruje sérii Netflix v hlavní roli se Stevem Girlem, ve které nekompetentní prezident vysílá vesmírné jednotky, aby bojovaly s čínskými protějšky na měsíčním povrchu.

Tato služba nebyla zřízena k vyslání ozbrojených mužů na oběžnou dráhu nebo k kolonizaci sluneční soustavy. Místo toho astronauti, nedávno přezdívaní „Strážci“, pevně ovládají své boty GPS a výstražné družice na Zemi.

Trump přijal vesmírné síly přes cílovou čáru, ale zákonodárce dvou stran uznal, že v roce 2017 navrhl navrhnout restrukturalizaci podobných vesmírných misí na vesmírné síly. Delegát Jim Cooper (D-Den.), Jeden z prvních zastánců myšlenky vesmírného sboru, minulý týden na živé akci Politico řekl, že doufá, že nová pobočka může uniknout politice kolem ní.

READ  Djokovič a jeho bolest pravého zápěstí povedou Srbsko do čtvrtfinále United Cupu v Perthu.

„Doufám, že moji kolegové demokraté nebudou tak odradeni stigmatem spojeným s letectvem, když se ho bývalý prezident Trump pokusil unést pro své vlastní politické účely, protože letectvo bylo vytvořeno zcela na základě dvou stran před zvolením Trumpa Prezidente, než si vůbec všiml lesklého předmětu, který upoutal jeho pozornost, “řekl Cooper.

Nadace Secure World Foundation, nezisková organizace zaměřená na udržitelné využívání vesmíru, uvedla zlepšení kampaně letectva v oblasti public relations a objasnění Američanům, že její mise je vynikající prací pro Bidenovu administrativu. Zpráva z prosince.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *