Reportér BBC vystřelil poté, co „Hitler měl pravdu“ tweetoval vinu na „soudní proces prostřednictvím sociálních médií“

Bývalá reportérka BBC, která byla propuštěna poté, co tweetovala, že „Hitler měl pravdu“ a „sionisté se nemohou nabažit naší krve“, nyní obvinila její pád z „soudu na sociálních médiích“. “

Tala Halawa, novinářka, která dříve pobývala v Ramalláhu na západním břehu Jordánu, v úterý uvedla, že odsoudila „izraelské bombardování Gazy v roce 2014“ a byla neprávem souzena na základě „hrubého a nevědomého tweetu zveřejněného před sedmi lety“.

„Je mi však smutno, že BBC místo hledání způsobů, jak se omluvit, usmíření a dialog, bohužel zvolila soudní proces prostřednictvím sociálních médií,“ uvedla Halawa a tvrdí, že síť[ied] Trollové hlasy a kapitulují pod tlakem zahraničních proizraelských zájmových skupin a pravicových médií odhodlaných vyloučit Palestince z veřejného života. “

V době svého tweetu z roku 2014, který hovořil o zkorumpované bývalé nacistické německé kancléři, pracovala Halawa pro palestinskou rozhlasovou stanici 24FM, Podle The Times of Israel.

Ve své zdlouhavé odpovědi zveřejněné na Twitteru v angličtině a arabštině Halawa uvedla, že BBC očividně ustoupila „proizraelskému davu“ tím, že ji propustila.

„Nedávno jsem zveřejnil nadační fotoreportáž o celebritách, které jsou kritizovány, vykořisťovány a zrušeny za podporu palestinského sebeurčení. Ale nejsem sám. Proizraelská cenzurní kampaň má průmyslový rozsah a mezinárodní dosah,“ Halawa tvrdil. Kromě toho odsoudila své propuštění jako „známé“ důsledky pro Palestince a barevné.

„Jsem hrdý na to, že během svých čtyř let v BBC jsem byl vždy známý svou nestranností a profesionální žurnalistikou, a to i v těch nejtěžších dobách. Budu i nadále věřit a bojovat za čestnou a odvážnou žurnalistiku bez ohledu na to opovrženíhodné pokusy o atentát na postavu. “

READ  Při úniku plynného chlóru v jordánském přístavu zahynulo 12 lidí a 251 bylo zraněno

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Podle britského časopisu diváksladkost také oznámeno pod kontrolou izraelských médií [your] Sionistická vláda „zveřejnila obrázek upáleného dítěte na svíceni.

„Sionisté se nemohou nabažit naší krve,“ dodala v té době a zmínila se o pojmu zastánci židovského státu ve Svaté zemi.

Novinám to řekl mluvčí BBC londýnská židovská historie Minulý týden po jejím vyšetřování „tato osoba již nepracuje pro BBC“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *