Remake Resident Evil 4 – Třetí trailer, demo a DLC v režimu Mercenaries

Capcom zveřejnil třetí oficiální trailer a nové snímky obrazovky Resident Evil 4 byl oznámen remake a také speciální „The Mercenaries“ a volně stažitelný obsah.

Podrobnosti získáte níže.

nový trailer

Nejnovější pohled na velmi očekávaný titul poskytl pohled na Leona S. Kennedyho zkoumajícího několik nových prostředí, výměnu slasherů s Jackem Krauserem a další! Spolu s odhalením této hry trailer také oznámil nadcházející demo pro Resident Evil 4 Potvrdilo, že režim „Mercenaries“ se po spuštění vrátí jako volně stažitelný obsah.

Během svého trýznivého útěku z malé evropské vesnice v otroctví Las Plagas musí Leon a jeho chráněnka Ashley Graham procházet několika prostředími ovládanými kultem Los Illuminados. Přes rozlehlý hrad, rozpadající se doly a další se setkávají s dalšími infikovanými vesničany, vyšinutými duchovními a úskočnými nepřáteli, které posiluje parazit Las Plagas. Leon a Ashley musí tyto nepřátele navigovat a přitom rozluštit záhadné návrhy skrytých mechanismů, mystické hádanky a vzrušující tajemství. Cesta dvojice do bezpečí se také protne s velitelem speciálních jednotek majorem Jackem Krauserem.

speciální nabídka

Trailer také oznámil několik vzrušujících zážitků pro fanoušky, kteří netrpělivě očekávají úplné vydání Resident Evil 4a ti, kteří chtějí více akce po dokončení hlavní kampaně. Abychom pomohli udržet si fanoušky do 24. března, Resident Evil 4 Demo bylo oznámeno.

DLC „Mercenaries“.

Speciální agenti, kteří chtějí přijmout další výzvy Resident Evil 4 Bude nadšený, když uslyší, že plodný režim výzvy „The Mercenaries“ se také vrátí jako bezplatné DLC po spuštění. Další informace o načasování vydání dema a DLC Mercenaries budou sdíleny později.

Luxusní edice

Kromě standardní verze Resident Evil 4Deluxe Edition je nyní k dispozici pro předobjednávku. Deluxe Edition obsahuje další herní obsah, včetně kostýmů, zbraní, mapy pokladu a dalších. Ti, kteří si předobjednají standardní edici, získají herní odměny, včetně „Attach Case: Gold“ a „Special Charm: Handgun Ammo“, zatímco předobjednávky na Deluxe Edition zahrnují také „Attach Case: Classic“ a „Special Charm: Herb“ items. green“. Tyto položky přizpůsobení poskytují specifické herní schopnosti, pokud jsou vybaveny.

Resident Evil 4 Jeho vydání je naplánováno na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 a PC prostřednictvím parní 24. března.

Podívejte se na trailer níže. Prohlédněte si snímky obrazovky v galerii.

Trailer #3

Angličtina

japonský

READ  PS4: Hostuje aktualizace Sleirsgoevy pro využití firmwaru 9.00

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *