Redesign Google Chrome je vydán před úplným spuštěním

Google Chrome má své rozhraní „aktualizovat“ někdy v roce 2023 a práce již probíhají. Díky přístupu Google k Chrome můžeme nahlédnout, co se chystá pro nadcházející sestavení.

Chrome byl poprvé spuštěn na konci roku 2000 a rychle se stal hitem díky rychlému procházení, užitečným rozšířením a uživatelsky přívětivému designu. Postupem času prohlížeč na mnoha z těchto aspektů stavěl a pomohl v mnoha ohledech posunout vývoj webu kupředu. Během své historie také Google prosadil některé aktualizace designu Chrome na různých platformách.

Někdy v roce 2023 Google plánuje „aktualizaci“ vzhledu Chrome mírným přepracováním jeho aplikací.

Na tomto redesignu se pracovalo Poprvé spatřen v listopadu, ale změny se od té doby dostaly do Chrome Canary. Tato možnost je ve výchozím nastavení zakázána, ale lze ji snadno aktivovat pomocí příznaku (chrome://flags/#chrome-refresh-2023). Tato možnost je k dispozici také v nejnovějších verzích prohlížeče Chromium, ale obě v současné době obsahují téměř stejnou verzi přepracování.

Po aktivaci a restartu Chrome si hned všimnete několika změn. Přepracovaný vzhled prohlížeče Google Chrome v systému Windows jasněji odděluje karty od omnibaru a na pozadí karet používá světle modrou barvu. V jistém smyslu je to vzhled trochu podobný původnímu uživatelskému rozhraní Chrome.

Když se potápíme trochu dále, jsou vidět další změny. Například rozhraní záložek přijímá zaoblené tvary pro textová pole a tlačítka, na rozdíl od dnes používaných obdélníkových designů.

Kromě toho toho není mnoho nového. Popis „refresh“ od Googlu je jistě výstižný, protože se v žádném případě nejedná o „velký redesign“. Přesto se jedná o vítané změny a budeme zvědaví, jak bude vypadat finále.

READ  Apple nyní prodává repasovaný počítač M1 Mac mini a některé modely iMacu momentálně nejsou k dispozici

Co dalšího může přinést redesign Google Chrome? Mezi další potenciální účastníky patří ti, kteří byli dříve spatřeni dynamické vlastnosti Na základě pozadí stránky Nová karta plus nový vzhled přepínacích tlačítek jako Lyubeva 64 nedávno zveřejněné.

Není zcela jasné, kdy Google plánuje vydat velký redesign Chrome, ale až dorazí, zřejmě zamíří na Windows, macOS, Linux a ChromeOS, stejně jako na Fuchsia a Google Chrome. lakros.

Více o Google Chrome:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *